Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt eddig a legcikibb ami...

Mi volt eddig a legcikibb ami történt veletek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam erre a kérdésre
2012. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 10 éves lehettem és nagyon de nagyon kellett pisilnem.Szóltam is apámnak de azt mondta hogy bemegyünk majd mindjárt a bevásárló központba és majd ott,de előtte menjünk be gyorsan a kis állat boltba.

Bementünk és volt ott valami vicces állat már nem tudom mi és apám nagyon nagyon hülyült és én meg majdnem szétrobbantam és mondtam neki hogy NEEENENEEE:DDDDDD]

és végül annyira röhögtem hogy ott helyben bepisiltem.hát burokban ennyi

szégyelltem is magam rendesen :*( :DDD

szerencsére már a múlté

2012. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ú ez tényleg gáz lehetett. :(
2012. febr. 15. 14:27
 4/4 anonim válasza:

Egyszer 14 éves koromban vásárolni voltunk apámmal. Szóltam neki, hogy kimegyek a mosdóba. Ő addig bement egy boltba. Jöttem ki és nem értettem, hogy miért néz mindenki olyan furán rám. Kiderült, hogy nem húztam fel a sliccem és az egész csomag kint volt.

Az sem volt semmi mikor éppen masztiztam és épp a végén jártam és a nővérem benyitott. Elég ciki volt de ő lazán kezelte.

2012. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!