Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legcikibb ami veletek...

Mi a legcikibb ami veletek történt?

Figyelt kérdés
írjatok sokan:)
2010. jún. 22. 15:35
 1/1 anonim válasza:

Velem:

Tesi óra volt már nagyon kellett finganom már éreztem hogy most vagy soha és próbáltam halkan.Gondolhatod!Még véletlenül sem halkat hanem 1 orbitálisat,és ráadásul víz hangzott is!:SPróbáltam másra fogni,de nem sikerült!XD

a barátnőmmel meg:

3madikosak voltunk.éppen technika óra volt egszer csak mindenkit megcsapott 1 iszonatos bűz!Néztünk körbe körbe hát mit látunk...!XDA nadrágja tiszta fos volt,a székről csurgott le erre mikor már jól bebüdösített szólt a tanárnak "tanárnéni bekakiltam"!:DErre beszaladt a wc-be én mentem utánna mert pisilnem kellet!Látom ahogy kijön a wc-ből,de a nadrágja még mindig szaros volt.Bementem oda ahol ő volt,és nem a wc-be fosott hanem a padlóra!XDEzen megjaltam!XDPersze akkor elég gyilkos kedvemben voltam bementem a terembe és kikiabáltam hogy "TANÁRNŐ EZ KIFOSOTT A WC-BŐL!XDDDDDDAzóta már 3 év eltelt de még mindig szakadunk rajta!:D

2014. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!