Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi történne, ha a...

Szerintetek mi történne, ha a SPAR-os kólát bevinném a Penny-be, mintha ott vettem volna? A pénztáros mit tenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Látom végre elő került a tükröd!! De még mindig mesze, messze, messze vagy ! A zagyvaságaidat képtelenség felfogni, max. a te szinteden állóknak, de szerintem azoknak is hatalmas feladatot jelentene!!! Téged klónozni sem lehet, mert az agyad helyén szalma van!!! Csak bátran! tartsad magad elé a tükröd továbbra is, bár el fog zsibbadni a kezed, és még akkor sem érsz olyan magas szintre, ahol én vagyok!!! Erőlködj nyugodtan, mindent bele!! De neked ez nem fog összejönni, ha már genetikailag nem sikerült, máshogy nem megy!!!! Nnnna! Lö-páá!!!
2011. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Milyen tükörről beszélsz? Érdekes. Lehet, hogy még te sem tudsz róla, hogy mit írsz. Ha vissza tudsz írni mindig, akkor lehet, hogy érted a "zagyvaságaimat" szóval, kiderül, hogy a szintemen vagy, s csak az ego-ddal szárnyalsz. Ha tudod, hogy szalma van az agyam helyén, akkor lehetne klónozni, mert nem rejtély az egész. De mégis írok még mindig, így csak nem szalma az a rejtélyes dolog. Amúgy nagyon ragyi volt, de téll. :D

Én legalább láttam már magam, s nem a Google-ban láttam először tükröt. Gondold magad arra a szintre, amire szeretnél jutni. Én nem áradozok ezzel a dologgal. Ez nem erőlködés, mert csak lazán írok mindent, szóval ezt is buktad megint. Csak sikerült genetikailag amúgy, mivel itt vagyok, s írok, ezért felesleges volt +1 sort írnod.

Most elköszönsz, s nem beszélünk többet? :/

Azért írj már majd vissza, ha lesz alkalmad, mert legalább szórakozhattam kicsit mindig. :)

Meg gondolom te is jót poénkodtál ezeken a dolgokon. Így unalmasabbak lesznek a hétköznapjaim. Nem lesz kinek néha feldühíteni. :D

2011. nov. 14. 18:43
 43/52 anonim ***** válasza:
Na látod a logikai szinted is nem egy nulla, hanem kettő nulla! Szóval, mint mondottam volt, nem vagy az én szintemen /olyan magasan/ semmilyen téren! minden megnyilvánulásod minősíti szürkeállományod, és lelkivilágod nyomorúságát! Remélem kielégített a válasz! Bár tőled ez nem várható el!
2011. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Allítólag neked nincsen egod!!! Te írtad, a nagy okos tudásoddal, akkor miről beszélsz??? Tudod egyáltalán, hogy mi az??? de azért úgy látom átveszed a jó szövegemet, mivel nincs másra kapacitásod. Szerintem te még a fán, vagy, előreláthatólag ott is maradsz ezzel az agykapacitással!!!
2011. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Sajnos nem rémlett még neked sem, hogy én már egy jó ideje így beszélek. De ebből az írásból nem ismerhetsz meg, s nem tudod milyen vagyok valójában. A saját hibáid nem mered, vagy nem tudod beismerni, akkor most miről beszélünk..?

Az agykapacitásról annyit, hogy megvan a számomra elegendő, ami kell. S ne arról áradozz, hogy másnak mije van.. Most képzeld, hogy 1 náladnál sokkal fiatalabb emberrel veszekedsz. Ami nem igazán komolynak számít. Az ego-ról annyit, hogy nekem nincs, s nem is volt. Előzőleg a tiédről beszéltem, mivel nem normális dolog az, ha valaki magáról beszél folyamatosan, s folyamatosan áradozik arról, hogy mire képes, mije van..

Szóval ennyit erről.. De akkor sem loptam semmiféle szövegedet, mert nem érdekel, hogy használod a szavakat, csak az, hogy használni tudd rendesen, ahogy neked a legjobb..

2011. nov. 15. 06:57
 46/52 anonim ***** válasza:

Hello kedves kérdező!


Nem tudom emlékszel e rám,jóval előbb írtam!


Emlékfrissítés:

"Nem nem kell válaszolnod semmire sem.

Ezzel a levéllel már mindenre válaszoltál.

Az előttem hozzászóló meg nem a "korhadt" haverom,nem is ismerem.

Szóval ez is elárul mindent,h ismeretlenül ócsárolsz másokat.

Ha meg nem bírod a kritikákat,ne írj ki szerintem semmit,mert a legértelmesebb kérdéseket is szokták kritizálni,ez meg elég messze van az értelmestől.

A leveledből még is az jön le hogy te próbálsz mentegetőzni nem én.

Üdv.

És én is "izgatottan" várom az újabb magas színvonalú leveledet,mivel te érettebbnek érzed magad.

Én mégsem írok olyat h mi történne,ha a tescós narancslét bevinném a Lidl-be,a pénztáros mit tenne?

Ha meg te sem gondolod komolyan a kérdésed,amit te magad is bevallottál,akkor most miről is szól ez az eszmecsere?"


Látod?

Mondtam neked h nem csak bennem van a hiba,mások szerint is szánalmas,értelmetlen amit produkálsz!

Azóta olvasgattam,és sok hasonló véleménnyel találkoztam,

tehát mint előzőleg válaszoltad,ezek is a tré haverjaim lennének?Most vajon mivel fogsz védekezni?

Értelmetlen kósza szövegekkel?

Hány vélemény kell vajon h észrevedd hogy nem vagy humoros?

Mennyi?

Hány darab? Úgy kb?

Mennyi?

2011. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

Hát, attól, hogy kimásoltad az előzményeket, még tudom, hogy ki vagy. Nem érdekel, hogy ki milyen. Azért ócsároltalak akkor anno, mert volt okom rá. Attól, hogy ha talán érettebbnek gondolom magam, az azért, van, mert az ember írásából sok dolog kiderülhet. Ismeretlenül meg minden ember ócsárol másokat, mert benne van mindenkiben. Aki pedig tagadja, az csak bevallani nem meri. Ezek a hosszabb szösszenetek is ócsárolások, csak intelligensebben, mint az 1 mondatos k*rvás szülőszidások. Tudod, ez az értelem vitája, amibe csak pár ember tud beszállni, mert nem sokan képesek rá. S megérteni is így vannak vele. Ezek is értelmetlen, kósza szövegek, amiket írsz. Nem érdekel, ha valakinek nem tetszik, ha van humorérzéke, érti, ha nincs, akkor valószínű, hogy nem. De magyarázd meg 1 olyan embernek, aki ellenőr, s kérdezd meg tőle. Komolyan venné, mert azért ellenőr, hogy megelőzzön ilyen vackokat. Szóval ez nem értelmetlen szöveg, max te nem érted.

Egyébként hol voltál? :) Kezdtem unni már az egyhangú beszélgetéseket. Nem érdekel, hogy kik a haverjaid. Kérdés ellenző válaszokat írtatok, meg teleoffoltatok mindent, s ezért lehet, hogy válaszolok, mert nem hagyom.

Ha nem vetted észre, hogy már rég nem is a kérdés az egész beszélgetésnek (ha lehet erre ezt mondani) a témája, akkor grt. Szerintem olvasd el még párszor amit utoljára beszéltünk, hogy megjegyezd. Szóval, nem kell vélemény, van, akinek tetszik az ötlet, de van, akinek nem. Mindig lesznek ilyen emberek. Mert beláthatnátok, hogy nem vagyunk egyformák. De belőletek a humorérzék is adagolva van, de nem tehettek róla. Az meg nem derül ki, hogy humoros vagyok-e, mert nem ismertek igazából.

Nos, ennyi elég volt, vagy megértetted, kedves 70%-os..?

2011. nov. 15. 16:31
 48/52 anonim ***** válasza:

Nos igazából nem 70,hanem 76%-os,ha kerekítünk is akkor is nekem 80-ra jönne ki,nem 70-re,de nem is ez a lényeg.

Látod az ilyen kérdések helyett miért nem a matekkal foglalkozol inkább?

Hasznosabb lenne!

2011. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Egyszerűen maga a stílus,meg az h k.rva sokan megmondják a véleményüket a szemedbe,és még így sem veszed észre magad..

Mit vártál?

Ez egy ilyen oldal,az emberek elmondják a véleményüket!

Mindenkit betámadsz ha nem tetszik,pedig te raktad ki a kérdésedet,gondolom azt vártad h írjanak hozzászólásokat,és akkor jössz ezzel a haverjaid agyszüleményeddel,holott sztem itt senki nem ismer senkit!

Kicsit vedd már észre végre magad!


Baromság amit írtál!

Ennyi


Rossz oldalt választottál,itt mindenki elmondja a véleményét az adott témáról.


Hess innen!

2011. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy nem. Mivel a mobil-os témakörben otthon vagyok. Ez a kérdés csak 1 alternatív dolog volt. De ott meg is látszik, hogy a top 10-en belül vagyok. Amúgy meg igen, visszaírok, mert nem hagyom, hogy sértegessenek, de most gondolj bele, hogy teszel fel 1 kérdést, s szidnak ok nélkül, akkor te hagynád magad? Jó, itt leszólás volt, de ha valaki nem érti a poént, akkor nah.. jó, hogy nem találja viccesnek, de akkor kerülje a kérdést, s ne odanegatívkodjon. Én is azt teszem, ha vacak a kérdés. Egyébként meg nem is tudósoknak tettem fel a kérdést, hogy komoly fejjel válaszoljanak.
2011. nov. 15. 23:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!