Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi történne, ha a...

Szerintetek mi történne, ha a SPAR-os kólát bevinném a Penny-be, mintha ott vettem volna? A pénztáros mit tenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Nem nem kell válaszolnod semmire sem.

Ezzel a levéllel már mindenre válaszoltál.

Az előttem hozzászóló meg nem a "korhadt" haverom,nem is ismerem.

Szóval ez is elárul mindent,h ismeretlenül ócsárolsz másokat.

Ha meg nem bírod a kritikákat,ne írj ki szerintem semmit,mert a legértelmesebb kérdéseket is szokták kritizálni,ez meg elég messze van az értelmestől.

A leveledből még is az jön le hogy te próbálsz mentegetőzni nem én.

Üdv.

És én is "izgatottan" várom az újabb magas színvonalú leveledet,mivel te érettebbnek érzed magad.

Én mégsem írok olyat h mi történne,ha a tescós narancslét bevinném a Lidl-be,a pénztáros mit tenne?

Ha meg te sem gondolod komolyan a kérdésed,amit te magad is bevallottál,akkor most miről is szól ez az eszmecsere?

2011. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

:) Ez nem volt levél, mivel csak 1 válasz volt.

Azért csak ne te mondd már meg, hogy mikor válaszoljak mire, s mire nem..

Nem érdekel, hogy ki a haverod, de engem sem érdekel, most sem én hoztam fel. Én ismeretlenül ócsárolok másokat? Hmm.. ha névvel ócsárolnék másokat, akkor úgysem ismernének fel, mivel 1 felhasználónév nem árul el semmit, márha értelmes emberről beszélünk. Amúgy most miért pont te hoztad fel? Mintha te valaki lennél itt a fórumon, és hopp, nincs név, szóval át kellene gondolnod, hogy mi is van itt. Bírom a kritikákat, de, ha valaki annyira tré humorérzékileg, akkor csak írok neki 1 rövidke választ rá, mivel ki kéne védeni az embernek magát, s nem csicskulnia.

2011. nov. 6. 21:30
 23/52 A kérdező kommentje:

Sorry, véletlen elküldtem.

Szóval:

A Humor kategóriában nem valami sok értelmes kérdést találsz, mert azért ez a neve. Ez nem mentegetőzés volt, hanem válasz, amit lehet nem ismersz fel, ha levélnek mondod, ez meg nem Hotmail.

Hali.

Itt a levelem, bár nem értem, hogy, hogy mondod, hogy érettebbnek gondolom magam, mivel nem látsz bele a fejembe. Vagy tévedek? :O

Ha nem írsz olyat, akkor az a te bajod. Bármikor megteheted, nem kell irigykedni, ott a lehetőség, mivel csak fél óránként lehet kiírni 1 kérdést, s csoda, hogy épp volt 1 szabad fél órám. Hmm.. már meg átment levélből eszmecserére, egyre izgalmasabb, kár, hogy vége a válaszodnak. Igen, nem gondolom komolyan a kérdésem, bár nem értem, hogy miért kell kérdezni újra meg újra ezt, mivel említettem már többször is, hogy HUMOR kategória.

2011. nov. 6. 21:35
 24/52 anonim ***** válasza:

Azt viszont aláírom h meg tudsz nyilvánulni normálisan is.

Tehát nem értem miért pazarékolod akkor az idődet ilyen hülye kérdésekre.

2011. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim válasza:
Kérne egy pohárral? :-)
2011. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
hát, ha van fél órám, s nem tudok kiírni semmit, akkor simán. :)
2011. nov. 7. 13:55
 27/52 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha neked ez fahumor, vagy fa vicc, akkor ne sűrűn vakargasd a fejed, mert az összes körmöd tele lesz szálkával!!!

Egy unatkozó 4 éves gyerek különb vieccet tud produkálni, mint te ezzel a debil kérdéseddel, és eszme futtatásoddal!! Nem kérek választ. Inkább szerintem fordulj orvoshoz, de sűrgősen!!!

2011. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

Ejj, csak az az érdekes, hogy nem kérsz választ. hát, nem kívánságműsor. Ha valami nem tetszik, akkor nem kell olvasni, sem pedig kommentet írni. Hát, humornak írván, látszik, hogy te sem erőltetted meg magad, hanem inkább mélyre nyúltál.. túl mélyre. Hát ez a szálkás vicced, sajna iszonyatosan régi, bár lehet, hogy ez volt a max, amit sértésnek tudtál volna írni. Amúgy az a baj, hogy már nem érdekelt a kérdés sem nagyon, mert akivel "vitáztunk" már, ha lehet így írni, akkor rájöhettél volna, hogy teljesen felesleges volt az egész dolog tőled, mert nem akartam írni semmit már, de te rávettél, hát, ha írsz valamit, az felelősséggel jár. Egy értelmes ember nem hagyja, hogy csak úgy szidják, szóval ezért megértheted, hogy miért írok. De ez nem sértés, hanem tény, amit én írok. A szálkás story-d meg inkább bunkózás a múltból.


"Egy unatkozó 4 éves gyerek különb vieccet tud produkálni, mint te"

Hát, akkor hajrá, bár látszik, hogy nem olvastad egyik hosszabb hsz-em, sem, mivel kiderül pár dolog belőle, s nem kellene olyanokat állítanod rólam, amihez közöm sincs. Akkor találjon ki külömb vicceket. Ez még mindig kérdés. Szóval, semmi köze hozzá, csak kicsit humorosabbra van fogva. De lehet, hogy azért nem érted, mert belőled is hiányzik valami, ami kellene hozzá, hogy megértsd. Nem értem, hogy micsoda emberek járnak ide. Olvastam már jópár hsz-t, amik kissé bunkók voltak, most nem erre a kérdésre goldolok, hanem másikakra. Visszatérve a válaszodhoz, még azért írok pár sort..

A debil jelentésével sem vagy tisztában lehet.. mert általában hülyét, idiótát, nehéz felfogásút jelent. Ha nehéz felfogású számodra a kérdés, akkor mégsem a kérdés a debil, s nem is én, de nem mondom ki, hogy kiaz, úgyis tudod, mivel hozzád szól az egész hsz. Örülj neki, legalább én írok neked valamit, mert idáig nem tette senki, az tuti. Ha nem tetszik az eszme futtatásom, akkor nem kell hozzászólni az egészhez, mert ezt inkább ajándékképp is fel lehet fogni, mert nem mindenkinek írok ilyeneket. Legalább 1 pont, amiért megint tudok rajtad nevetni, s még rajtam kívül jópáran. Amúgy meg ha annyira ésszerű vagy, akkor írass ki 1 4 évessel 1 kérdést, főleg, ha a fiad.. háhh, gondolom milyen lehet, mert tapasztalatból beszélhetsz. Nem, nem debileztem le, de bármi megtörténhet még. Minek fordulnék orvoshoz? Ez is hozzátartozik az énemhez. Tudod, a másik majmolása nem eredetiség. Engem a környezetemben inkább humoros egyéniségnek tartanak, mivel ezektől az írásoktól meg lehet nevettetni 1 csomó embert. Meg amiket élőben hallanak tőlem. Igen, van mikor ilyeneket beszélek, mint most írok, de ezvan. Na pás. Hnap jövök 2 után. :D

2011. nov. 7. 22:48
 29/52 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Tulajdonképpen a te válaszaidnak, sem füle sem farka! Ergo: nem értelmezhető. A te érved lenne most erre a válaszomra, hogy az én szövegértelmezésem meg nulla! Hát mielőtt leírnád, közlöm veled, hogy messze nem a te értelmi szinteden "mozgolódok" bár te nagyon értelmesnek tartod magad az okoskodásoddal, de ez egy magasabb IQ szintű embernek nem igen jön be! A te szinteden biztosan el "lébecolsz" de az már a te szinted. Nos javaslom, hogy sokkal többet olvassál, olyan témákat, melyeknek vannak tartalma, és el lehet rajta filozofálni jó ideig! de először magadban tedd ezt, mert /leszűrve így az írásaidból/ a hatalmas "egód" nem bírná elviselni, hogy esetleg kiröhögnének, vagy "lenémítanának" bár milyen témában is!!! Összegezve: meg kell tanulnod, hogy amihez nem tudsz hozzászólni, logikus érveket, magyarázatot felhozni akkor maradj csendben, és talán még azt a jelzőt is megkaphatod hogy "bölcs" maradtál!!!

A filozófiára, és a psychológiára születni kell, nem jog tudomány, amelyet be lehet magolni!

Sok sikert!!!

2011. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Ui: Itt a harmadik oldalon az első hozzászóló mondani valóján is "eltipródhatnál" egy cseppet, mert a "veleje" ugyan az amit én írtam, csak másképpen fejtettem ki.!

tehát még egyszer: ne okoskodj ha sötét vagy!!!

Ez nem megbántás, csak Tény!!!

2011. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!