Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi történne, ha a...

Szerintetek mi történne, ha a SPAR-os kólát bevinném a Penny-be, mintha ott vettem volna? A pénztáros mit tenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Nem tény, csak állítás, ami eléggé téves.

Amúgy meg a kedvem most nem fogod elcseszni, így most nem írok neked, csak 2-3 sort, amit most írok.

2011. nov. 8. 19:21
 32/52 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon nincs olyan téma, amihez nem tudok hozzászólni, ha meg nem tudnék, akkor nem is fogok.

Egyáltalán nincs ego-m, nem élek vele. Amúgy nem IQ függő, mert másnak sem tetszett volna, ha írok neki jó pár sort. Amúgy meg csak annyit csináltam, hogy mondatonként írtam válaszokat. Tudod, így több lesz, mintha összevissza válaszolnék. Nincs most kedvem veszekedni, s 1 darabig nem is fogok, elhatároztam, csak válaszoltam pár tényre, hogy így érthetőbb talán.

2011. nov. 8. 19:26
 33/52 anonim ***** válasza:

Változatlanul kusza a szöveged, és értelmetlen! Így nem fogsz kapni "bölcs maradtál volna" jelzőt!!! Miért nem hallgatsz az okosabb bölcs emberekre!

Itt is butaságot írsz! Minden embernek van ego-ja ! Látod látod Csöndben maradni, és hallgatni arany!!! persze csak akkor ha valamihez nem értesz. A kritikát sem túlzottan bírod, a filozófiához meg végképp nem értesz, és nem is tudod egyáltalán, hogy mit takar ez a fogalom. Egy négyéves elmeszintű /na jó legyen 7 éves/ gyermek eszével rendelkezel!!!

2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretnék csatlakozni azok népes táborába, akik szerint kérdésed egyáltalán nem vicces, a kötekedő reagálásaid pedig egyenesen szánalmasak.


Mégis, erre a szar kérdésre milyen humoros feleleteket vártál? Sztem magad sem tudod. Inkább örülsz, hogy foglalkoznak veled egy kicsit. Remélem, kiörülted magadat :):)

2011. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Amiért örülhettem, annak oka is volt, s nem ez a szar oldal.. Semmi köze nem volt ehhez.

A válaszaim meg nem szánalmasak, hanem személyre szabottak, amihez bizonyos inteligenciaszint kell, hogy meg tudja érteni valaki. Ez a kötekedő válaszolókból kiderült, hogy nem tudják felfogni, mert egyáltalán nincs humorérzékük. Ha 1 7éves szintjén gondolkozom, akkor tényleg hogyan..? Mivel szerintem egy random szám nem elég ahhoz, hogy rendes véleményt lehessen formálni rólam. De csak az a baj, hogy sokak félreértelmeznek mindent direkt, ami miatt az életben is elég ratyik lehetnek, igen, rólatok van szó, kedves negatívkodók.

Szerintem bújjatok el, mivel tényleg el tudjátok cseszni 1 ember napját, vagy már lehet, hogy ebben profik vagytok, mert oda emo-ztok, ahová tudtok..

2011. nov. 9. 04:29
 36/52 anonim ***** válasza:

Tegnap 20.14-es vagyok!

Önértékelési problémákkal is küszködsz úgy látom, nem csak szövegértelmezéssel, és az unalommal is! Mondtam tanulj, és sok sikert, hátha mégis eléred a szintet...!!!!

De addig bújj el te, de nagyon!!!!

2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Úgy írsz, mint valami nyomorék, sajnos nem tudod értékelni az emberi életet, csak a tiédet. Nem értem, hogy mi a rákért irkálsz még ide, mert semmi keresnivalód nincs itt. Semmilyen problémám nincs, csak sajnos sokat használod a Google-t, ezért kihasználod az alkalmat, s másolsz valamit.

De nem érdekelsz, mert ilyen csicskák csak nevettetnek, hogy azt hiszik, hogy menők, s közben szánalmasak. Nah, ilyen vagy te is kedves utolsó. Nem tudom meddig kívánod folytatni ezt az egészet, de unom már, hogy nem tudsz írni semmi újat, mert már nemtom hányszor olvastam ugyanazt a mondatot. Gondold át, amit leírsz, mielőtt leírod, mert lehet, hogy neked van időd itt ülni, s osztani az észt gyik-en, amiből neked is csekélyke jutott, s ezért szánalmas minden mondatod, de nembaj.

2011. nov. 9. 18:30
 38/52 anonim ***** válasza:
Kérdező! A végén kiderül még az is rólad, hogy olvasni sem tudsz. Egyik hozzászólásomban sem ismételtem magam, de még csak szó ismétlésem sincs. Sötét vagy, és ostoba, mint a balkáni éjszaka, nem vagy képes elviselni, hogy értelmi szinten a vakond folyosóin szédelegsz! Nagyon fájhat neked, hogy vannak nálad jóval értelmesebb emberek, akik messzemenően feletted állnak. Csak azért válaszolgatok még neked, mert kíváncsi vagyok, hogy meddig fitogtatod még itt az ostobaságaidat. Bár aki ennyire primitív, az fel sem éri ezt ésszel, ugyanis neki olyan nincs!!!
2011. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
Nem a kérdés a vicces, hanem, hogy hogyan tudjátok egymást kritizálni :D
2011. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Már megint olyan dolgokkal dobálózol, amiről fogalmad sincs. Ha ismernél, akkor már rég befogtad volna.

Hmm.. ha nem tudnék olvasni, akkor mégis hogy írok? Csak gondolkozz.. Azért néha be kell indítani azt, ami a fejedben van. Az nem azért van, hogy meglegyen a testsúlyod.

Ha már nem emlékszel, hogy ismételted magad, akkor mi történik az életben? Elmész dolgozni stb, aztán hazaérsz, kajázol, utána visszamész dolgozni, s a munkahelyen szólnak, hogy voltál már ott reggel.. kb ilyen lennél akkor. A balkáni éjszakával tapasztalataid vannak, hogy sötétebb az átlagnál? Mert szerintem nem külömbözik a többitől, így át lehet gondolni az egészet, hogy ki is a sötét. Hát, ilyen hasonlatokkal el tudom képzelni, hogy én vagyok a hülye.. Már bocs, de ebből én is azt veszem le, hogy hülye vagy, de hogy lehetne kedvelni azt, aki fájdalmat okozott neked.. :D

Amúgy ne mesékből idézz, meg a múltból, mert nem az van. Kár, hogy most tudtad meg, de muszáj volt elárulnom. Attól, hogy sokat írsz, még nem számítasz értelmesnek. Ha meg magadról beszélsz többesszámban, akkor vagy az ego-d a nagy, vagy a tested. Azt, hogy mennyire állnak felettem, max földrajzilag lehetne meghatározni, nem így szavakban. Én is csak addig válaszolgatok, ameddig meg nem unom, mert szórakozásképp jó. Az utolsó kommentből kiderül, hogy jól szórakoznak az olvasók. Hmm, azért az utolsó mondatodat meg is fogalmazhattad volna, mert így akárkinek írhatsz. Mert kinek nincs? Neki? Az ki? :D

Most jó, de így igaz az egész, mert rosszul írtad, de ezvan. Legközelebb figyelsz, hogy ne írj ilyen sokat, mert még elfelejted az elejét. Képzelem, hogy milyen sokszor átolvashattad, hogy tudd, miről írtál.

Az utolsó mondatodnál épp, hogy ideges lehettél, talán vagy 10x olvastad el? Vagy nem értem az egészet. De majd megmagyarázod, hajrá. :)

2011. nov. 14. 12:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!