Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi történne, ha a...

Szerintetek mi történne, ha a SPAR-os kólát bevinném a Penny-be, mintha ott vettem volna? A pénztáros mit tenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:56
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:
100%
Szoktál olyan dolgokon is gondolkodni,aminek értelme is van?
2011. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim válasza:
szerintem hülyének néznének!!!!!:d:d de vicces lehetne!
2011. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
Kiröhögne.
2011. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

#11

Jah, de szerintem többször gondolkoztam már, mint te, szal nem értem a felháborodásod.

2011. nov. 5. 13:53
 15/52 anonim ***** válasza:
44%

"Szoktál olyan dolgokon is gondolkodni,aminek értelme is van?"


Itt a pont!

Pont nekem is ez volt az első reakcióm mikor olvastam a kérdést!

Olyan dolgokon is szoktál gondolkodni amiknek tényleg van is értelme?

Ha nem,nagy a gond.

2011. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Nem tudom!

Kérdezz meg egy szakértőt!

Ők biztos tudnak segíteni.

2011. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy, akik a Humor kategóriába írnak, azoknak semmi humorérzékük,szóval, nem értem, hogy hogy írnak ide.. csak gondolkozni kellene, bár ebből látszik, hogy nehezetekre esik. Szóval, most feltehetném a kérdést..

Ti hülyék vagytok, hogy ezt állítjátok?

Mert a Humor az nem fapofát jelent, akik ti 2-en vagytok, vagycsak túl fiatalok vagytok, akik nem értik a humort.

Sajnálni nem tudlak titeket, mert ez már szánalom. Szóval.. Ebből adódóan, én is kérdezhetném tőletek, hogy ti egyáltalán gondolkoztok-e, mert ész nélkül írtatok ide, azt látom..

2011. nov. 6. 12:20
 18/52 anonim ***** válasza:
90%

Homur?

Aham,hát én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni,a többiekében nem.

Szerintem meg ez szánalmas,mert én egyáltalán nem tudok ezer röhögni!

Bocsi!

Spáros kólát beviszek pennybe,mintha ellopnám!

Gratulálok neked,ez tényleg ütős poén,csak épp elfelejtettem nevetni.

Ha már kitalálsz vmi baromságot,legalább erőltesd meg egy kicsit az agyad szerintem,mert ez szegényes fantáziára utal.

2011. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem vagyok fiatal,23 éves vagyok,és...

Most jön a poén,nevessünk rajta!

Nekem érett gondolkodásom van,és szeretem a viccet,a humort,de inkább pont hogy a te híres poénod olyan mintha egy 15-16 éves agyalna rajta.

Nekik nem fejlődött ki kellőképpen még a humorérzékük,ezért tudnak röhögni minden hülyeségen.


Nézd ott egy kukac!

Kac kac kukac hi hi hi!


Kb ilyen szinten!

2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Hm..

Érdekes, hogy mennyire próbálkozol mentegetőzni.

Egyáltalán nem úgy akartam bevinni, mintha loptam volna, mivel, ha figyelnél, meg a kérdést is tudnád értelmezni, akkor kiderül a pontos szándékom.

Az érett gondolkodásod megvan..? Akkor miért jársz a Humor kategóriába? Mivel itt találtató számtalan sok favicc.. Az érett gondolkodáshoz gyermeki baromság is jár? Mert azt mutatod csak. Simán nem lehet belőled kinézni a 23-t. Max 18-at, aki azzal vág fel, hogy felnőtt juhéé. Szerintem ásd el magad, mert kissé szégyentelen, hogy hogy viselkedsz. vagy menj még vissza Mariozni, mert a korodban még az a menő. Engem nem érdekel, hogy mennyi vagy, nem látom, s ennyi. De csupán az az 1 dolog fogott meg, hogy miért vagy noob? Nem a többiek helyett kell nyilatkozni, csupán te meg valamelyik korhadt haverod, aki leszólta ezt az egészet. Ha nem tetszik, akkor miért is írsz ide? Mert kérni nem kértem, meg nem is válaszoltál a kérdésemre sem. Véleményt nem kértem, hogy szólj hozzá, hogy milyen a kérdés. De én legalább gondolkoztam. Tudok értelmeseket is kérdezni, de szerinted miért volt a humor kategóriában?? Ha komolyan gondoltam volna, akkor valami neki valót kerestem volna. Ott lehetett volna osztani, mert az kritizálásra méltó lenne. Nem híres egyáltalán ez az egész. Érett gondolkodással többre számítottam. De írhatod a következőt, alig várom, hogy válaszoljak rá.

2011. nov. 6. 15:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!