Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha itt a Földön azt mondjuk,...

Ha itt a Földön azt mondjuk, hogy "Feküdj a földre! ", akkor a Marson azt mondanánk, hogy "Feküdj a marsra! "?

Figyelt kérdés
A Holdat és a Szaturnuszt is írhatnám, dehát egyiken súlytalanság van, a másikra pedig nem is szállhatna le ember. :)
2011. szept. 24. 23:53
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo te tenyleg ilyen hulye vagy? :D

A Holdnak van gravitacioja, ahogy minden egitestnek, meg egy a Holdnal 100x kisebb kisbolygonak is, de persze nem eleg, hogy az ember rajt tudjon maradni.

Tehat a Hold rendelkezik gravitacioval! -.-

Mindegy, nem szamit, hogy ehez te buta vagy, a kerdes attol meg vicces. :D

2012. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 szörpike98 ***** válasza:
Menny el az "űrkocsmába" aszt jó van. XD :)
2012. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap is a Marson voltam, de nem találkoztam senkivel, pedig meg akartam kèrdezni.
2012. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Braumann válasza:
Nem mert a a "Foldon" szo az a bolygonk neve es ha sztmondjuk hogy "Fekudj A foldre" akkor eleve a talajrol beszelunk nem pedig a bolygorol :P :D
2012. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Nem, mert a Mars is sajtból van mint a Hold.
2013. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
36: Nem csokiból inkább? :) De amúgy, ha az ember meghódítja a Marsot, akkor az ottani üzletekben lehet majd forgalomba hozzák a Mars csokoládé Earth (Föld) nevű változatát.
2013. ápr. 27. 22:32
 38/47 anonim ***** válasza:

Lehet :-?? marsig alaz xD Marsba tipor xD ezek nagyon tetszettek , nem ertem miert akadnak ki egyes emberek :))).

Es mondjuk a Marson lenne olyan hogy: viragmars ,marsigiliszta ( megyek keresek egy kis marsigilisztat , hatha kapnak ra a halak ), marsieper, marsimogyoro, marsbirtok, marscsuszamlas, marsrenges, marsgaz,marshozragadt ...? :D

2013. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Amugy meg Fold csokin meg ilyen dolgokon lehet gondolkodni ha mar tervezik, hogy kepezik ki az onkent valalkozo embereket, hogy koltozzenek a Marsra . Return jegy viszont nincs :)

[( ez elotti:P )]

2013. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Nem, azt mondják: 'Menj át a szomszédba, és feküdj le egy korsó csillámsíkpelyhet, és vidd le a földbe!' Nem, nem igaz, ezt sem. Valójában, azt mondják: Irgalapinty csuhajja!!:D És ezt kétszer!!:) És addig ismételgetik 2X, amíg be nem törik:))
2014. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!