Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen lenne, ha animeszereplő...

Milyen lenne, ha animeszereplőkről neveném el a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Például:

Fiúnevek: Sindzsi, Lájt, Goku, Bátó, Togusza...

Lánynevek: Aszka, Eureka, Motokó, Bulma...


Nem vagyok roma származású, csak én a sok Marcsikától és a Krisztikétől kapok agybajt, a Virágról ne is beszéljünk.


2011. márc. 10. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hasícsatok**
2011. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hasi csatok? Az inkább a hajra való, esetleg övre :D
2011. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mégis hány éves vagy? Tényleg tökre lehet tenni egy gyerek életét a nevével, főleg alsó osztályokban vannak erre kiéleződve. A kis gyerekek pedig nagyon gonoszak tudnak lenni, a fiad/lányod életreszóló lelki sokkot is átélhet (én pl. azt a Rácz Alekoszt sajnálom, annak is értelmes szülei lehetnek). Ok, gyerekkorban túl lehet élni, tiniként még menő is lehet, de mi lesz majd velük felnőttkorban?

Dr. Varga Szaszuke

Kovácsné Szabó Chizuru

Németh Orochimaru

Takács Koichi

Szerinted ki fogja ezeket az embereket komolyan venni? Eleve ez sértő a japánokra nézve. Mit szólnál ha ott állna előtted egy sárga csíkszemű gyerek akit Takeda Bélának hívnak? Remélhetőleg hamar kinövöd ezt a japán őrületet, mert külömben eléggé megnehezíted az utódaid dolgát a társadalmunkban...

2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"dr.Varga Szaszuke" X'D nem semmi vagy haver XD
2011. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 beata456 válasza:
Lehet egy gyerek neve japán név nélkül is, ha valami különlegeset akarsz akkor válassz valami nem túl hétköznapit.
2011. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!