Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen lenne, ha animeszereplő...

Milyen lenne, ha animeszereplőkről neveném el a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Például:

Fiúnevek: Sindzsi, Lájt, Goku, Bátó, Togusza...

Lánynevek: Aszka, Eureka, Motokó, Bulma...


Nem vagyok roma származású, csak én a sok Marcsikától és a Krisztikétől kapok agybajt, a Virágról ne is beszéljünk.


2011. márc. 10. 13:24
1 2
 1/15 szamóca. ***** válasza:

nevetséges... szegény gyerekek.

nem baj, mire szülni fogsz kinövöd.

2011. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Neve? Kovács Togusza.
2011. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem adhatsz bármilyen nevet a kölködnek, ha valami extrát akarsz akkor azt előtte elbirálják hogy lehet-e. Az anime mi, ha nem divat? :D
2011. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egy szülő kétféleképpen is tönkre teheti a gyereke életét már a névadásnál: Ha túl kreatív (Volt egy Ariel nevű srác(!) a "B"-ben amikor középsulis voltam... a Shakespeare rajongó szülő is lehet gázos. :P ) vagy ha teljesen hiányzik belőlle a kreativitás (pl. családban az összes férfi Kovács István) :D


Úgyhogy vigyázz az ilyemivel. :D

2011. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja igen... és nézd meg mit jelentenek ezek a nevek. A Bulma pl. fehérnemű (Nagymamabugyi)... ;D
2011. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Neve? Kovács Togusza."

Hát ezen dőltem xddddxdxdxdxd

Motokó hol a béjblédem

2011. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Motokó hol a béjblédem"

Aszka eltörte.

2011. márc. 10. 14:39
 8/15 A kérdező kommentje:

"vagy ha teljesen hiányzik belőlle a kreativitás (pl. családban az összes férfi Kovács István) :D "

Nálunk majdnem az összes férfi László és mindig kicsilacikának hívnak miatta. Rühellem.


Inkább hívnának Sindzsinek, akkor csak a Neon Genesis Evangelionból tennének utalásokat (pl. "Nem szabad meghátrálnod!", "Ezt te fogod vezetni!")

2011. márc. 10. 14:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondátok meg Aszkának hogy szolok Dzsinkának és ő majd megmondja Bátónak hogy verjen meg téged.Hsitsatok bele!!!!
2011. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hasitsatok*
2011. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!