Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanál olyan sztorikat vagy...

Mondanál olyan sztorikat vagy vicceket amit amikor először hallottál p*szkosul elkapott a röhögőgörcs és nem bírtad abbahagyni? :DD

Figyelt kérdés
Vicc , sztori, történet , megtörtént eset, stb akármi ami miatt pl egész nap nem tudtad abbahagyni a röhögést:D
2010. nov. 12. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
volt valahol itt a gyiken egy kérdés, "másis van olyan hülye mint én?" vagy valami ilyesmi. most nem keresem meg, de ott volt vagy 40 oldal, és egy csávónak hát olyan történetei voltak :DDDD
2010. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__736995-..


áhh itt is van. :D

egy felponttal megkínálnál? nem nagyon bírnak az ufóhívők :D

2010. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Kivetítettek egy diasorozatot, amin egy kamion a tengerbe borult.

Jöttek egy daruval, ki akarták húzni, és az is beborult. Még egyet hoztak, az is beborult.

Ezen annyira nevettem, hogy percekig nem tudtam beszélni, pedig lett volna mondanivalóm. Azt akartam mondani, hogy: Jujj. Végül nem írtam le, mert nem tartottam olyan fontosnak.

2010. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Régebben utáltam esküvőkre járni, mert az idős nénik mindig azt mondogatták nekem, hogy én leszek a következő. De befejezték, amikor én ugyanezt mondtam nekik... temetéseken.
2010. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

az osztálytársam leakart mászni az emeletes ágyról osztálykiránduláson aztán annyira taktikázott h megcsúszott és beesett az alsó szintre...xD

de közbe telefonon az osztálytársunkat beszéltünk mert ő esküvőn volt és csak egy puffanást hallott meg nagy nevetést és 5 percig nem bírtunk hozzászólni aztán mondtuk hogy semmi csak az xy - le baszódott az emeletről :D :D


Ma meg a volt osztálytársunk este nem látta a parkoló autót és nekiment :D


meg van egy olyan hosszú hogy az egy év mire leirom XD....

2010. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
22:56 ráérünk :D
2010. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Van egy guminőm, Pamela Anderson a neve. Ha pedig nem fújom fel teljesen, akkor Medveczky Ilona...:)


Egyik ismerősöm írta nekem az alábbi sztorit.Még most is elkapott a nevetés:

tegnap álltunk kint a kapuba, jött egy ipse a járdán, én mondtam, hogy ennél baj van mert nagyon furcsán ment és úgy is lett, ilyet még nem láttál

képzeld el ment a járdán egyszer csak a kerítés felé fordult letolta a gatyáját egy cseppet lehajolt és akkorát fosott, hogy az út nem lett fosos de az út túloldalán levő árokpart merő fos lett. kettőt nem tudtunk szólni szegény ipse mióta tarthatta mán

nu annak nem a gatyájából kellett lapátolni hanem az árok partról

2010. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Juhhuj xDDD jók :D még jöhetneeeeeek :D Ahm az a temetéses h "ő lesz a következő" durva volt xD téll megtörtént????XD
2010. nov. 13. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer meséltem egy viccet, közbe annyira elkapott röhögőgörcs, hogy fuldokoltam:

A szőke elmegy a pasija családjához, hogy megismerjék. Kiderül, hogy van egy kutyájuk Fifi.

Az ebéd közepén a lány már nem bírja ki, ki kell eresztenie a gázokat. Elereszt egy kicsit. A fater megszólal:

Fifii!

Na ezt a kutyának tudták be-gondolja- elereszt egy közepeset. A fater újra:

Fifii!

Na most már biztos benne, hogy az ügy a kutya lelkén szárad, ezért fingik egy irtózatosat. Az após erre ráüvölt a kutyára:

-Fifi tűnjél onnan, mert a végén rád szarik!


Na itt estem el az utca közepén.

2012. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..



a válaszok a lényegek,az összes válaszot olvasd el mert én sz**rá röhögtem magam!!

2012. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!