Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha nem tudnád, miből akarnád...

Ha nem tudnád, miből akarnád megállapítani, hogy én vagyok a legmenőbb?

Figyelt kérdés
meg ál lapítani

jún. 30. 12:24
A kérdező szavazást indított:
mert mikor Don Góvá alakululok, tudok olyan hangon dong(a)ni, mint egy fűnyíró. FŰNY FŰNY (fűny-írás)
Mert mikor dinnyévé változtam, olyan menő műveletet írtam fel a táblára, hogy elképráztattam mindenkit a kiszámítással.
Mert mikor porcukorként szétszórodtam, hamarabb összeszedtem magam, minthogy tudomást szereztél volna arról, hogy szétszóródtam.
mert terápiás-kutyaként is kitűnően funkcionálok
Úristen! O_O Ki/ Mi vagy te?
Mert olyan mesterien utánzom a káposzta hangját, mint ál-mód-ban se mertél gondolni. De aztán majdnem, de aztán mégsem.
mert mikor lelepleződtem, h én vagyok a dinnye, űrhajóvá változtam, és kirepültem az ablakon
meghajlitottam a teret, és lufikutyát gyúrtam belőle, és mert tudok egy olyan keresztnevet, aminek a jelentése Turmixgép.
mert kiszámítottam+levezettem, hogy egy gipszből készülő kötőtű mennyi idő alatt köt meg, és mert általában tutajjal közlekedek a levegőben.
Mert dorombolásra bírtam egy vasmacskát,&közben kiszedtem az aludttejből,hogy mit álmodott,miközben fölépítettem 1 láthatatlan palotát dióskiflikből.
4 szavazat
 1/4 anonim válasza:
Xd
jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy csak a legmenőbbek merik feltenni ezt a kérdést, vagy válaszolni rá.
jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Á á lákcipőőm.

Máuniká há kiez a nő te kiez?

jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Akarná a rosseb.
tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!