Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kaptam ajándékba egy aranyhala...

Raptor666 kérdése:

Kaptam ajándékba egy aranyhalat, hogyan tudnám megállapítani, hogy valódi-e és nem futtatott?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd a füled az akváriumhoz és hallgasd, hogy a halad liheg-e. Ha liheg akkor biztos, hogy sokat futtatták, tehát futtatott.

Ha csendben van és csak "páh-páh" jeleket vélsz felfedezni a szája felől akkor esélyes, hogy valódi. De biztos ami biztos én azért elvinném egy ékszerészhez.

2012. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen az aranyérmékbe bele haraptak. Ha puha volt, akkor arany, ha nem, akkor nem.

Királyvizet is lehet rácseppenteni. Ha megmarja, akkor arany, ha nem, akkor nem.

Vagy felbecsülteted egy ékszerésszel. Melyiket választod?:)

2012. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet mar nem liheg, mert kipihente magat. Ha a combjai fejlettek esetleg be van durranva, akkor vszinu futtatott.
2012. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drótkefével dörzsöld meg.
2012. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!