Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megállapítjuk a virustagadó-ta...

Megállapítjuk a virustagadó-tagadók népelbutîtàsi egyesületet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Megállapífom, hogy nem vicces.
2021. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeem.
2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, ha nem mondom azt, hogy nincs vírus, még semmit sem mondtam, ezért ekkor népbutítás sem állhat fenn, de ellenkező esetben meg, ha kimondom azt, hogy van, akkor az, mivel nincs a Földön ember, aki már látott volna a szemével vírust, kérdéses, hogy népbutításnak minősül e?

Mert ugye ha tényleg nincs vírus és én nem mondom azt, hogy nincs, akkor fennállna az az eset, hogy nem tagadnám azt, hogy tagadom azt, hogy nincs vírus, de ha speciel mégis lenne vírus, akkor meg nem tagadnám tagadva, azt, hogy tagadom azt, hogy nincs vírus.

Na, ez ilyen pofonegyszerű!

2021. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor Balaton sincs.
2021. máj. 3. 14:07
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Öööö, nem értem, most arra kéne egyesület, hogy tagadjuk, hogy vannak vírustagadók?

Végül is miért ne, ha már vírustagadók lehetnek, még egy hülyeség nem oszt, nem szoroz...

Vagyis izé, nem, nem lehetnek vírustagadók. (Mert ugye ezt tagadjuk).

De ha nincsenek, minek tagadni őket?

De bonyolult világ ez...

2021. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevezethetnénk a tag adót!
2021. máj. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!