Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet írni az oldalnak tanácso...

Lehet írni az oldalnak tanácsot vagy véleményt az oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát ha vannak ötleteim,hogy hogyan fejlesszék ezt az oldalt mi az ami nem jó stb. akkor szerintetek az admin figyelembe veszi vagy nem fogja érdekelni?

2019. júl. 15. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Több száz ilyen kérdés van ebben a kategóriában. Nyugodtan kiírhatod ide te is, úgysem fog semmi történni, ahogy a többi kérdéssel sem történt.

Amíg olyan alapvető dolgot nem akarnak megoldani, mint a kitiltott trollok 5 percen belüli visszaregisztrálása vagy a privát üzenetben zaklatók hatékony kezelése (nem letiltod, és 5 másik profilról folytatja), addig a te ötleteid is elférnek a sor végén a többiekével.

2019. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem még azzal van probléma,hogy felhasználói nevet nem muszáj kiírni és ez sokszor idegesítő és összezavarja az embert kommentelés közben ráadásul provokatív is.Az is nagyon zavaró,hogy nem lehet törölni a kommentet,szerkeszteni sem lehet.Sokszor kiírok egy kérdést és 8-10 ember odajön kötekedni,teleszemetelni a kérdés alatt és persze mondanom sem kell,hogy a kérdés lényegtelenné is válik mert az a néhány ember elfordítja a -beszélgetést miközben te valaszt szeretnél kapni és nem az ő hülyeségét olvasgatni. Ezt sem lehet egyáltalán korrigálni. Ha sértegetnek azt lehet jelenteni de ennyi.De azt is akkor törlik ki csak ha nagyon durván sérteget... Szar ez az oldal. Nem nagyon fogok már kiírni semmit mert semmi értelme.
2019. júl. 15. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Valóban tökfelesleges. A GYK-t szerintem kb 4-5 nap alatt hozták létre (egyáltalán nem vagyok jártas a html+php+sql dolgokban, de nekem is kb ennyi időbe kerülne) és azóta sem fejlesztettek rajta. Végülis minek? A célnak megfelel és fejlesztheted bárhogy pénz nem lesz benne több.


Ha a trollokat nem engednék visszareggelni azzal jelentősen esene az oldal szinvonala szerintem. Egyébként egy primitív szűrő van de azt tényleg elképesztően egyszerű kijátszani.

2019. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Sokszor kiírok egy kérdést és 8-10 ember odajön kötekedni,teleszemetelni a kérdés"


A kérdések egy jelentős része kb a kisegítő szinvonalán mozog. Arra jó az egész, hogy hátha legalább pár embert megtanít szabatosan, részletekbe menően kérdést feltenni.

2019. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát figyeljetek ide a hétköznapinál lényegesebb kérdést tök felesleges kiírni mert konkrétan nem jön ra válasz. Amugy szerintetek mennyi pénzt hoz egy ilyen oldal?
2019. júl. 15. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:

De lehet, bár az igaz, hogy a TÚL speciálisakat nem ide kell kiírni. A másik, hogy a kérdéseknek egy jelentős részét egy 2-3mp-es google kereséssel is meg lehetne tudni. Sokszor elég egy az egyben bemásolni a kérdést a google-be és kiköpi a választ. Na az ilyeneket tényleg lehet széttrollkodni.


Nem hinném, hogy ebből vesznek ferrari-t az oldal üzemeltetői. Persze ki tudja...

2019. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már 100 éve kértem, hogy pl. 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐠 betűket lehessen írni, de le se füttyentették.

Viszont, ha valaki a moderátorokról ír, arra eléggé harapnak.

Nyugodtan leírhatod ide a tanácsaidat: itt legalább megvan az esélye, hogy érdekel is valakit.

Ha nekik írod meg, az gyakorlatilag esélytelen.

2019. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amugy fel lehet velük venni a kapcsolatot? Facen mondjuk?! Hogyan lehet megtudni kik ők?
2019. júl. 15. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Khmmm... itt az oldal alján nézelődj. Ott van kiírva.
2019. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írhatsz email-t a modoknak, kedvesek, segítőkészek, elmagyarázzák email-ben, hogy miért nem lehet a változást kivitelezni vagy megcselekszik.


Nekem az oldallal nincs gondom. Eddig, ha feltettem egy kérdést, mindig kaptam hasznos választ és nem kezdtek el chat-elni vagy veszekedni alatta a kommentelők.


Ha nem érkezik válasz, akkor kiemelem a kérdést.


Engem az se zavar össze, hogy nincsenek kitéve a felhasználónevek. Ha valaki írt valamit, amit kiegészítenék vagy kijavítanék, kiemelem magát a részt általában, ha kérdésem lesz a HOZZÁSZÓLÓHOZ, akkor privit írok.


Én azt vettem észre, hogy az szüli a témától eltérést, ha a kérdező a véleményre kérdez vagy hasonlók.


Múltkor valaki azt kérdezte, hogy miért etetik páran olcsóbb táppal a kutyát, ami háborút robbantott ki.


Én megkérdeztem tavaly, hogy az Alpro növényi tejet lehet e mikrózni és senki sem ugrott egymásnak és engem se korholtak le.


Van egy másik fórum, nem írom le a nevét, mert nem szabad, de már rég otthagytam. Pl egy nő kérdezett valamit és belinkeltek egy 7 éves kérdést, hogy rég ott van a válasz és leidiótázták. Én google-ben és a fórumon is kerestem a kérdést, nem találtam, szóval feltettem és nekem estek, hogy buta vagyok, mert ezt 3 éve kérdezték. Illetve feltettem egy kérdést és a válaszadók csak bohóckodtak alatta. Na, ahhoz képest a GYIK sokkal jobb.

2019. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!