Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet valami tenni az oldalon...

Lehet valami tenni az oldalon garázdálkodó zaklatókkal?

Figyelt kérdés
Nem kevés alpári üzenetet kaptam a kiéhezett felhasználóktól. Akiket tiltólistára küldök, bemásolom az általuk írottakat a moderátoroknak - szerintetek fognak tenni bármit is?
2014. dec. 5. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
De lehet tenni ellene, nem jössz fel ide és kész
2014. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes dilemma. Mivel a moderátor is az oldal felhasználójának számít, ha szigorúan vesszük, a zaklató üzenetek továbbításával megszegnéd a szabályzat 3.d. és 3.e. pontját, és akkor téged is kitiltanának. Legalábbis egy ideális világban.
2014. dec. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

szia!

látom elég bunkó vagy azokal akik segíteni próbálnak, naaa mindegy...


ezek ellek nem tudsz sokmindent tenni csak annyit hogy ha ilyen privátod jönn akor rá nyomsz arra hogy több privátot ne kapj töle!

-kerüld a szerelem,szex kategóriában a kérdés ki irást

-ne rakj fel magadrol képeket


és a problémád meg is oldódik!

2014. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Erdekes, nekem nem irnak ilyesmit
2014. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 Na de ettől megoldódott az én problémám? Nem. Sebaj, te akkor most kapsz egy tündérkekszet.
2014. dec. 17. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!