Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet valami tenni az oldalon...

Lehet valami tenni az oldalon garázdálkodó zaklatókkal?

Figyelt kérdés
Nem kevés alpári üzenetet kaptam a kiéhezett felhasználóktól. Akiket tiltólistára küldök, bemásolom az általuk írottakat a moderátoroknak - szerintetek fognak tenni bármit is?
2014. dec. 5. 20:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
pl miket?
2014. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó sok fölös energiád lehet:D
2014. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Együtt érzek veled. Néha még engem is zaklatnak a perverz ajánlataikkal, mert nőnek gondolnak.
2014. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármit is érne.De ha már itt tartunk,én senkit nem zaklatok,normálisan írok,és 10ből 1 valaki ír vissza.
2014. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kétlem, nincs erre kapacitásuk.
2014. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

egy csávót szivattam 3 hónapig mert azt hitte nő vagyok


aztán engedtem a kísértésnek és felmentem vele skypra

bexartam az arckifejezésétől :D

2014. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Igen, látiltják majd a fiókjukat. Csak utána majd újraregisztrálnak.
2014. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, de én nő vagyok. Szóval a ti férfi problémáitok most nem nagyon érdekelnek - nincs közöm hozzájuk.


Miket? Tudod, csak a szokásos: dugnánk? leszopnál? van kedved dugni? mit szólnál egy kis "összebújáshoz"? kíváncsi vagy a farkamra? És a többi, és a többi.

Figyeljetek, ez nem vicces. És nem tudom nem észrevenni őket. Nem akarom, hogy ilyen üzenetekkel bombázzanak.

Nem lehet velük kezdeni semmit??

2014. dec. 5. 20:33
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Elég ha tiltod!Ne csinálj akkora nagy ügyet a dologból.Engem cseppet sem zavar.Ami még fontos NE VÁLASZOLJ nekik:)
2014. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy Téged nem zavar, engem zavar. És nem akarok belenyugodni, mert nem csak velem csinálják ezt. Meg kéne zabolázni már ezeket a dögöket.
2014. dec. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!