Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írják be egyesek a...

Miért írják be egyesek a kérdésekhez, hogy biztos kamu?

Figyelt kérdés

Persze van olyan, amiről egyértelmű, hogy az, de akkor lehet jelenteni a moderátornak...


Viszont láttam már olyat is (ne kérjetek konkrét példát, mert nem fogom visszakeresni), hogy normális kérdés, csak esetleg valami szokatlan dologról szólt, arra is megkapta a kérdező, hogy kamukérdés. Minek kell ilyeneket írni? Azért rakják itt fel a kérdéseket az emberek, hogy megválaszoljuk, ha meg valakit zavar, hogy szerinte a kérdés kamu, az ne válaszoljon!


2009. okt. 30. 17:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Basszus már, nem hiszem el, hogy ennyire érthetetlen, amit mondani akarok! :S


NEM az ilyen kérdésekről van szó, amit az egyik válaszoló belinkelt, hanem a NORMÁLIS, CSAK MONDJUK SZOKATLAN kérdésekről! Ezen egyértelműen látszik, hogy kamu, de mondjuk nem tudom, mit kell kiakadni rajta, jelented és kész, majd törlik.

2009. okt. 31. 15:33
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Írta a kérdező, arról van szó, amikor írják, hogy kamu, mert fura valakinek egy kérdés. Mondok példát, ha a kérdezőnek nem jut eszébe. Kb. 2 hónapja volt 1 kérdés, sajnáltam a kérdezőt, beírta, hogy lenyelt vmi kis tárgyat véletlenül (mondom, én biztos a Holdról jöttem, de az én tesóm még felnőtt korában is nyelt le pénzérmét figyelmetlenségből) szegényt szétszedték, hogy ilyen nincs, csak kitalálta. De ilyen ezer van. Ja én is unom azokat, akik habzó szájjal írnak hatszáz kommentet, akkor is ha kamu, úgyis eltűnik, ha letörlik azt a kérdést. De az az igazság, hogy az emberek imádnak fontoskodni, felháborodni.
2009. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!