Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írják be egyesek a...

Miért írják be egyesek a kérdésekhez, hogy biztos kamu?

Figyelt kérdés

Persze van olyan, amiről egyértelmű, hogy az, de akkor lehet jelenteni a moderátornak...


Viszont láttam már olyat is (ne kérjetek konkrét példát, mert nem fogom visszakeresni), hogy normális kérdés, csak esetleg valami szokatlan dologról szólt, arra is megkapta a kérdező, hogy kamukérdés. Minek kell ilyeneket írni? Azért rakják itt fel a kérdéseket az emberek, hogy megválaszoljuk, ha meg valakit zavar, hogy szerinte a kérdés kamu, az ne válaszoljon!


2009. okt. 30. 17:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Ez kamu :D


Bocs, ezt muszáj volt XD Amúgy azért nem jár pont, ha válaszolsz egy kérdésre? Mert ha jár, akkor lehet, hogy azért írnak egyesek mindenféle marhaságokat, hogy pontot szerezzenek.

2009. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D Elvileg jár, úgyhogy lehet, hogy igazad van.
2009. okt. 30. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

sokra megyünk a pontokkal

belehet őket váltani vhol?

akkor meg minek

adnak érte pénzt? nem

2009. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
nem hiszi el. Burokban él.
2009. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de engem is zavar:) ezek az emberek nem tudom hol élnek, én egy átlagos lány vagyok, kisvárosban élek, de van ismerősöm, aki nagyon fiatalon lett terhes, vagy szokatlan kapcsolatban él, tudom, hogy vannak emberek furcsa szokásokkal stb., azt hiszem én is, vagy burokban élnek, és fogalmuk sincs a való világról, vagy egyszerűen ebben lelik örömüket, hogy mindenhova beírják. Persze van sok nagyon elmebeteg kérdés, ami nyilván az, ahogy mondod, de itt nem erről van szó.
2009. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert én sértőnek találom, ha gúnyt űz valaki a jószándékú hiszékeny válaszolók segítőkészségéből, és szórakozik a válaszokon. Ez az oldal nem arra való, hanem hogy valós ügyekben kérjenek tanácsot. A "lekamuzott" kérdező több esetben bele is zavarodik a saját ki nem dolgozott meséjébe, majd jobb híján lelép. Sokszor a stílusból lehet felismerni, hogy a kérdező nem olyan buta, mint amennyire a kérdéséből látszik.
2009. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, itt nem arról van szó, hogy a kamuzóknak minek kell beszólni (bár azt sem értem, mert ha egy kamukérdésnél jelzünk a moderátornak, előbb-utóbb törlik, és meg van oldva a probléma, fölösleges koptatni a billentyűzetet), hanem arról, hogy mi a jó abban, ha valaki normális kérdésekre fogja rá, hogy kamu.
2009. okt. 30. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem a normális kérdésekre, hanem a nyilvánvalóan nem valódi kérdésekre. Mondjál példát, mert anélkül nem tudjuk, miről beszélünk.
2009. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
77%

ma 17:35

Ne már ezt én akartam elsütni.Most tiszta depis vok.

Ám nem tom lehet azért mert nem tudnak rá értelmessen válaszolni,vagy elitélik a kérdésben szereplő dolgokat és ezért inkább K.A.M.U.-t írnak.

Na de ez a kérdés biztos kamu.(és nem,nem bírtam kihagyni sorry):)

2009. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Na ezért.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__4775..

Ha később nem találjátok, ami ide volt írva, az azért van, mert kitörölték.

2009. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!