Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tetszenek az új kategóriák?

Hogy tetszenek az új kategóriák?

Figyelt kérdés

Szerintem hasznosak lettek az új dolgok :) :

Állatok Állatvédelem

Állatok Háziállatok

Állatok Rovarok, ízeltlábúak

Családi kapcsolatok Anyós, após

Családi kapcsolatok Házasság

Családi kapcsolatok Nagyszülők

Családi kapcsolatok Rokoni kapcsolat

Családi kapcsolatok Szülő-gyermek kapcsolat

Családi kapcsolatok Testvéri kapcsolat

Egészség Allergiák

Egészség Betegségek

Egészség Sérülések, balesetek

Elektronikus eszközök Fényképezőgépek, kamerák

Elektronikus eszközök GPS, navigáció

Emberek Barátok, barátságok

Emberek Egyéb kérdések

Emberek Emberi tulajdonságok

Emberek Lakóhely, szomszédok

Emberek Magány, egyedüllét

Emberek Munkahely, kollégák

Emberek Tanárok, iskolatársak

Emberek Társasági élet

Ételek, italok Alkoholmentes italok

Ételek, italok Élelmiszerboltok

Ételek, italok Élelmiszerek

Ételek, italok Vendéglátás, éttermek

Gyerekvállalás, nevelés Fogzás

Gyerekvállalás, nevelés Altatás

Gyerekvállalás, nevelés Babakocsik, hordozók

Gyerekvállalás, nevelés Babaruhák, gyermekruhák

Gyerekvállalás, nevelés Babaszoba, gyerekszoba

Gyerekvállalás, nevelés Betegségek, oltások

Gyerekvállalás, nevelés Bölcsődék

Gyerekvállalás, nevelés Családi pótlék

Gyerekvállalás, nevelés Ételek bevezetése

Gyerekvállalás, nevelés GYÁS, GYES, GYED, GYET

Gyerekvállalás, nevelés Iskolák

Gyerekvállalás, nevelés Óvodák

Gyerekvállalás, nevelés Örökbeadás, örökbefogadás

Gyerekvállalás, nevelés Szobatisztaság

Gyerekvállalás, nevelés Tápszeres táplálás

Gyerekvállalás, nevelés Tehesbeesési problémák

Gyerekvállalás, nevelés Terhesgondozás

Gyerekvállalás, nevelés Terhesség megszakítása

Gyerekvállalás, nevelés Vetélés, missed ab

Otthon Albérlet

Otthon Építkezés

Otthon Felújítás

Otthon Ingatlan vásárlás, eladás

Otthon Kártevők

Otthon Rezsi

Sport, mozgás Testépítés

Szépség és divat Modellkedés

Szépség és divat Tetoválás

Szerelem, szex Ismerkedés

Utazás Repülés, repülőjegyek

Utazás Szállások

Ünnepek Ajándékozás

Ünnepek Évforduló



2013. máj. 16. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek egyébként mikor kerültek be? Mert ma délelőtt tuti nem voltak még.


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak: az emberek kategória és a sporton belül a testépítés nagyon hiányoztak. Ezek jók, a többi olyan semleges(nekem).

2013. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az -emberek- kategóriát azt hiszem csípni fogom. Viszont a -családi kapcsolatok-anyós/após-on jót nevettem:)

A gyerekvállalás-nevelés-ben nem voltam, de ahogy itt leírtad, talán kicsit túlzottan szét lett szedve. Bár ezt inkább az tudná megmondani, aki oda jár, az tudja, hogy valóban szükség volt-e ennyire kategóriákra szedni szinte minden dolgot ,ami csak felmerülhet a gyereknevelésben. Bár ott biztosan rengetegen megfordulnak, ezernyi kérdéssel, így legalább áttekinthetőbbek lesznek.


Az mondjuk engem is érdekelne, hogy mikor lettek az új kategóriák, mert ahhoz képest, hogy naponta legalább kétszer beugrok az oldalra, én még csak most vettem észre őket:) ( látszik, hogy nem szoktam nézni, hogy a kérdés milyen alkategóriában van:) ) ...de hogy még az -emberek- kategóriát sem vettem észre...

2013. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem túl sok, akadályozni fog bennünket az eligazodásban! Szerintem.


Másrészt a már eddig elért, és bizonyos kategóriákba bepakolt pontokat, %-okat kár volt megbolygatni, hatalmas bizalmatlanságot eredményez, hogy vajon visszakapjuk-e azokat a pontokat, amiket eddig elértünk, vagy a javunkra írtak. (Merthogy eddig is felmelrültek esetenként bizonytalanságok, bizalmatlanságok ezen a téren!)


Elegendő lett volna a bővített kategóriába a jövőben elért pontokat bevésni, az eddigieket ott kellett volna hagyni, ahol eddig is voltak!

2013. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Úgy veszem észre, az -emberek- kategóriába mindenféle témájú kérdést írnak, sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi is passzol oda valójában. Találtam már ott bankkal kapcsolatos kérdést, aminek ugye van saját kategóriája, találtam már nem egy egészséggel kapcsolatos kérdést. Nagyon bízom benne, hogy a felhasználók "megtanulják használni" előbb-utóbb, mert így nagyon kiábrándító lesz, pedig igen örültem ennek a kategóriának.


Ja, még valami. Ahogy elnéztem a kultúra és közösség kategóriát, hogy mik maradtak benne, szerintem simán át lehetne nevezni simán kultúra kategóriának. Mert ami most az -emberek-be megy, az ment idáig a kultúra és közösség-be, az volt ennek a kategóriának a "közösség" része. Szerintem.

2013. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem. elsőnek: a testépítés már nagyon kellett, igen.

másdiknak: tegnap délután fél 6 körül láttam a gyk fb oldalán :)

Harmadik: Én nem azért járok ide, hogy fel legyek pontozva, ettől függetlenül mind a hármótoknak ment a zöld. :)

Szerintem el lehet igazodni, az Emberek dolog viszont tényleg könnyen félreértelmezhető. Megvan a esély, hogy csak úgy be lesznek hanyigálva a kérdések full random.

Egy "milyen lett a versem"-kategória is jól jött volna.

2013. máj. 17. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Én sem a pontokért járok ide, (ha megnézed a pontjaimat, a %-omat, láthatod), hanem azért, hogy akinek valóban komoly kérdése, és problémája van, ha tudok, segítsek neki. (Annak ellenére, hogy nagyon sokan szeretnék, ha eltűnnék innét.)

De pontosan azok között vannak elsősorban, akik mindent megtesznek azért, hogy a saját pontjaikat, a saját helyezésüket biztonságban tudják. És ennek érdekében bizony sokszor, sokmindenre képesek. Pl. a sorozatos ész nélkül végzett lefelé pontozásokra és egyéb különböző mesterkedésekre.

Talán éppen azért lett volna helyesebb változatlan formában hagyni az eddigi pontokat és helyezéseket, a későbbi viták-veszekedések-torzsalkodás elkerülése érdekében.

De ti tudjátok!

2013. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem aki másokat leszavaz annak érdekében, hogy ő előkelőbb helyet töltsön be a toplistán, az egy önbizalom- és szeretethiányos gyökér.
2013. máj. 18. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, de ha csinálja, azzal csak a feszkót kelti itt, és teljesen felesleges az is, és olyan újabb lehetőséget adni az ilyen embernek, aki abban leli örömét, ha beleköthet akár a legjobb szándékú emberbe is.

Szóval ezért gondolom, lehet, hogy a békesség kedvéért nem nyúltam volna hozzá a korábbi pontokhoz! Arról nem is beszélve, hogy akikre most ez a feladat hárul, hát nem irígylem őket, amennyit dolgoznak vele!!!!

2013. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még valami:

Talán az -ételek-italok-kategóriába egy- ételallergia/intolerancia-alkategória elkelt volna.

( még nem késő, még biztos lehet pótolni:) )

2013. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!