Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jelennek meg új...

Miért nem jelennek meg új kategóriák a kérdésekben?

Figyelt kérdés
Sok esetben szükség lenne szakmaibb kategóriákra. Például az otthon témakörben elférne egy épületgépészet nevezetű. De az állatos kérdésekhez is szükségesnek éreznék egy haszonállat kategóriát. Értem én, hogy ott van az egyéb kérdések lehetőség, de ennyiből lehetne minden "egyéb kérdés", nem lenne szükség kategóriákra. Tehát miért nem csinálnak az oldal készítői új kategóriát, mikor arra igény mutatkozik?

2012. febr. 5. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazad van, lehetnének új kategóriák, de kicsit ezt helyettesítik a kulcsszavak, amelyek kategóriák az alkategóriákban.
2012. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen én is hiányolom pl. a munkalehetőségek, vagy családon belüli erőszak kategóriát. Építkezéssel kapcsolatos topik sincsen azt hiszem. Állatoknál pl kártevők... Ilyesmik.
2012. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!