Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó lenne, ha a megválaszolt,...

Jó lenne, ha a megválaszolt, és általad feltett kérdésekben is lehetne keresni, vagy legalább kategóriákba lennének sorolva azok is, nem?

Figyelt kérdés
Én örülnék neki,mert van, hogy keresek egy kérdést, amire válaszoltam, de az időközben egyre hátrébb kerül, és alig találom meg.
2010. aug. 4. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nemm! Minden úgy jó, ahogy vann! :P

:D

2010. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majdnem. :P
2010. aug. 4. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki

Pl ha mondjuk azokat a válaszokat újra megtudnám nézni...mondjuk ha lehetne egy ilyen kedvencek' beállítás vagy ilyesmi az jó lenne :D

2010. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég lenne ha időbeni válaszolás szerint lenne,nem pedig össze vissza.Pl 1 éve válaszoltam valakinek és az első oldalon van.
2010. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is van olyan, amire rég válaszoltam,valaki más a napokban, és előrekerült.

Az is jó lenne, ha a saját kategórián belül rendeznék a megválaszoltakat, feltetteket.

2010. aug. 6. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Több oldalom van olyan lehetöség, hogy az alkategóritákban tudod kerestetni a megválaszolt kérdéseidet, illetve azokat idörendben is kilistáztathatod.

Szerintem ezek itt is hasznosak lennének, mert van olyan kérdés, amire válaszoltam, de mivel egy nem túl aktiv karegória, ezért nagyon hamar hátrakerül és nem találom meg, csak naygon sokára.

2010. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki. Annyi kérdésre válaszolok, hogy amikor később kíváncsi lennék valamelyikre, nem találom. :(
2010. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!