Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetne jelezni hogy volt-e...

Lehetne jelezni hogy volt-e hozzászólás amióta nem néztem meg a megválaszolt kérdést?

Figyelt kérdés

Nem lehetne megoldani azt, hogy amikor a megválaszolt kérdéseim "főoldalán" vagyok, akkor színnel, vagy valamilyen figyelemkeltő jelzéssel jelezve legyen, ha valamelyik kérdésre reagáltak az utolsó bejelentkezésem óta?

Akár új válasz, vagy a kérdést feltevő hozzászólása esetén is.

Esetleg az utolsó hozzászólás dátumának, időpontjának a feltüntetése.


2010. nov. 25. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Kipipálod a ks mezőt a "szeretnél értseülni ha erre a kérdésre új válasz érkezik" szöveg előtt és kapsz a mailedre erről értesítést. Ennyi.
2010. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen az ötlet jó (és köszönöm a választ), éppen ez miatt jutott eszembe a felvetés, mert ugyan a hírlevelet minden hétfőn megkapom, de most is hiába van kipipálva a jelölőnégyzet, nem kaptam meg a mail-t.

Másnak is vannak ilyen problémái?

2010. nov. 26. 04:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az e-mail figyelős levél minden hajnalban megy, ha olyan válasz érkezett a bejelölt kérdéseidre, amit még nem olvastál itt az oldalon. Ha mindig aktív vagy, és olvasgatod őket, akkor nem kapsz ilyen levelet.

A Kérdéseid és Megválaszoltjaid oldal pedig időrendbe van rendezve, ha válaszolnak egy kérdésre, előre kerül.

2010. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, időközben rájöttem.

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 30. 05:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!