Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem nevetségesek a...

Csak szerintem nevetségesek a kategóriák a "Fogyókúrák" témánál?

Figyelt kérdés

Van ugye a 90napos diéta kategória. A kövér, de lusta embereken kívül mindenki tudja, hogy miért baromság. Tényleg le lehet vele fogyni 25 kilót. Ja, csak az 25 kiló izom lesz... nem is értem, miért van külön kategóriája. Az oldal szándékosan terjeszteni akarja a BAROMSÁGOT? Szándékosan rosszat akar az embereknek? Vagy szándékosan butítani akarja őket?


Atkins diéta menüpont. Na erről fogalmam sincs, inkább nem nyilatkozok... de gondolom ugyan olyan diéta mint a többi. Ennyi erővel testépítés témakör miért nincs? A testépítő étrend a leg egészségesebb az összes közül. Paleolit étrend téma miért nincs? Az sem hülyeség.


Fogyasztószerek. Fogyasztószerek nem léteznek, minden ilyen állítás HAZUGSÁG, és marketing. A diétától és a kardiótól fogy az ember, nem a szerektől. Bizonyos anyagok, pl L-karnitin dobnak rajta 5-8%-ot, de dilta nélkül az sem ér semmit.


Egyéb kérdések: akinek értelmes kérdése van, az kénytelen itt feltenni.


Csak szerintem vicc az egész?


2012. júl. 31. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is nevetseges, igy 2-en vagyunk. :)

Na, azert nem minden kövere es lusta respektalja ezeket a kategoriakat. :)

Szerintem azert csinaltak ezt, mert az alkategoriak kitalalasanal ezek voltak a menö temak, egyszerüen a szavak gyakorisaga alapjan. Szerintem a fogyokuranak nem is kell semmilyen alkategoria. En azt hiszem, etrend kategorian belül csinalnek egy fogyokura nevüt, egy paleolitot, egy makrobiotikat, egy egeszsegügyi dietat (mint laktozintolerancia, epedieta, cukorbetegeknek es hasonlo) es ilyesmiket. Testepitö etrend is belefer, hacsak nem mashova passzolna jobban.

2012. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogyókúra kategóriában szinte csak hülyék vannak. A kategória kialakításnál gondolom az játszott szerepet, hogy ezek a népszerű, felkapott hülyeségek. Még kellene nyitniuk egy "2 hét alatt hogyan fogyhatok le 10 kg-t" kategóriát és teljes lenne a paletta.

Szóval nem csak szerinted vicc.:)

2012. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!