Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire pontoztok igazságosan...

Mennyire pontoztok igazságosan? És titeket mennyire pontoznak igazságosan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van, ahol véleményt kérnek, én kedvesen és kulturáltan megmondom, mi a véleményem, aztán mégis lepontoznak. Ilyenkor néha berágok, és én is nekiállok lepontozni azokat, akiknek más a véleményük. Most eléggé el is szomorodtam emiatt. Megkérdezik pl, tetszik-e valami, megírom, hogy igen / nem, és erre jön a lepontozás.


Ha nem véleményt kérnek a kérdésben, akkor általában felpontoznak. Ilyenkor én is felpontozom, aki szerintem helyes választ ad, és le, aki helytelent.


Ha én írok ki kérdést, akkor mindenkit felpontozok, aki legalább részben a kérdésemre válaszol, függetlenül attól, hogy tetszik-e, amit ír.

2009. szept. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1: 99%

2: 85% körül.

Vannak itt néhányan, akik végigmennek minden kérdésen, és minden létező választ lepontoznak.

És ettől függetlenül a többség sajnos olyan, hogy nem a válasz hasznosságát, nézi - hanem azt, hogy egyezik-e az ő véleményével. Ha nem, akkor lepontoz.

2009. szept. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
én nem szoktam pontozni se fel, se le. amúgy engem mindig lepontoznak, akkor is ha csak véleményről (pl.szeretnéd-e) szólt a kérdés. pedig nem vagyok bunkó, és nem írok hülyeséget. de ez van. :)
2009. szept. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pontozás nem az igazságról, hanem a népszerűségről szól. És ilyen szempontból hasznos és tanulságos. Megsértődni nem kell tőle!
2009. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Általában igazságosan szoktam pontozni, viszont ha valaki égbekiáltó baromságot ír, vagy kifejezetten gyűlöletkeltő hozzászólást, azt lepontozom. Nem lesz tőle okosabb az a valaki, de megnyugszok egy kicsit:D

Általában engem is igazságosan pontoznak, igyekszek korrekt válaszokat adni.

2009. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy ha valakinek nem tetszik a másik véleménye, rögtön nyomkodja a pirosat, függetlenül attól, hogy hasznos-e az adott válasz. Aki vallásos, az általában le van pontozva, aki máshogy vélekedik, mint a kérdező vagy a többség, az is. Én igyekszem úgy pontozni, hogy nem azt nézem, mi a magánvéleménye a kérdezőnek, hanem azt, hogy mennyire hasznos a kérdés szempontjából a válasz. Akinek nagyon kifogásolható a helyesírása, azt közepesre pontozom akkor is, ha egyébként nem rossz a válasza, mert szerintem az nem nevezhető hasznos válasznak, amiből a többi ember eltanulja a helyesírási hibákat.
2009. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a rosszindulatú, flegma, arcoskodó embereket, aki ilyen stílusú választ ír, lepontozom. Ha egy választ hasznosnak, az íróját kedvesnek érzékelem, akkor fel. Az, hogy engem hogy pontoznak, nem igazán érdekel. Nem ezért járok ide.
2010. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!