Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszenek a fejlesztések az...

Tetszenek a fejlesztések az oldalon? Mit hiányolsz még?

Figyelt kérdés

NEkem az a véleményem, hogy ezekkel csak maguknak segítettek, hogy ne keljen lesni sokat, hanem kapjanak infot....


Azért én még örülnék annak, ha lehetne a válaszok közt lapozni.....


Pl ha 5. oldalt akarom nézni, akkor ne kattingatni vagy linket átírnni....


2009. aug. 12. 18:04
 1/3 wheeler ***** válasza:
Jaja, az nagyon idegesítő tud lenni. Nem tudom miért így csinálták, nem értenének hozzá? o.O
2009. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

-lapozást

-kategórián belüli keresést

-és hülyeségnek tartom azt, hogy előbbre lehet hozni a kérdéseket, mert nagyon sokan olyan előre hoznak, amire egyébként már válaszoltak többen is, szóval semmi értelme. Azoknak a kérdéseknek az előre hozatalát engedélyezném, amelyikre még 1 db válasz sem érkezett. Az a legjobb, amikor "humor" kérdést hoznak előre -.-

2009. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előrehozásról már leírták a véleményemet.

Egyébként jobb keresőt szeretnék, meg azt, ha mondjuk a 3. oldalon rákattintok egy kérdésre, akkor onnan rögtön vissza lehessen menni a 3. oldalra és ne csak a téma főoldalára.

2009. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!