Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak: mit hiányolsz belőlük?

Figyelt kérdés
Egy olyan társkereső oldal megalkotásán töröm a fejem, ami kiküszöböli a jelenlegi oldalak hibáit, hiányosságait. Ti mit hiányoltok az éppen aktuális oldalakon, ahova már beregisztráltatok? Jöhetnek innovatív ötletek, egyéni vélemények, okosságok. Mik azok a dolgok, amik nem hiányozhatnak egy társkereső oldalból? Köszönöm! :)
2010. jan. 15. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem hiányosság, de már 90% fizetős, és ha nem fizetsz akkor korlátozva vagy, kicsiben látod a képeket, korlátozva van az elküldhető üzeneted száma, stb.:)


Amúgy egy ingyenes hitelesítésnek szerintem mindenki örülne, és akkor nagyobb lenne a bizalom, hogy nem kamura megy az ember.:)

2010. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ingyenességet, és a helyes rendes fiúkat..
2010. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Irj ram, en is valami hasonlon torom a fejem (nem tarskereso, de kozossegi). Hatha tudnank segiteni egymasnak otletekkel, kodokkal. PHP vagy ASP?


RJ 19/F

2010. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
fórum és a blog, meg az adatlapok részletes kitöltése
2010. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Sok oldalon sajna nem lehet 14 év alattiakat keresni, pedig a 11-13 éves korosztályban elég sok kisribanc van, és hát jó őket levetkőztetni, valljuk be.!
2010. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a normális lányokat hiányolom.(és ezt most nem viccből írtam)
2010. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az tényleg igaz, hogy a normális lányokkal van a gond. Hiába írsz neki egy üzenetet (még fel sem veszed msn-en, nehogy emiatt előítéletei legyenek), teljesen hidegen hagyja, ha ötletes, ha vicces, ha bunkó. Teljesen mind1, hogy milyen az oldal, ha az emberek nem emelik a szintjét.
2010. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én a normális lányokat hiányolom.(és ezt most nem viccből írtam)"

-Én pedig a normális fiúkat... :/

(Erről írnom sem kell azt hiszem hogy nem viccből írtam...)

2010. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

normális lány.... nekem is kéne egy normális lány :)


Mi lenne ha bűntetnék a csajokat és a pasikat abban az esetben ha felmerül a "nemtörődömség" gyanúja???? Tuti nem mernének ennyire flörtölgetni mindenkivel. Főleg a csajok :S ma már alap dolognak számít ha van barátja egy csajnak és a csaj feljár továbbra is "barátkozni" a társkereső oldalra. MI A LÓSZART keres a chaten mondjuk ha van barátja? Nincsenek barátai? Elég nyomorék lehet az a csaj amelyiknek nincsenek haverjai és neten keres haverokat. De ma már ott tartunk hogy 10ből 9 csaj tökre természetesnek tartja sok pasival egyszerre "bartákozni"



szóval a témához vissza térve ha lenne egy olyan társkereső ami büntetőjogokat vethetne fel a párkapcsolat elhanyagolása végett akkor oda BIZTOSAN csak tényleg párt kereső emberek NORMÁLISAK jönnének fel.


ADDIG amíg nincs szigor... addig mindig is lesznek bunkó pasik és szemét erkölcstelen ribancok !!!



20/F

2010. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Őszinteséget és védelmet.

Tehát tartsa számon az IP címet, és ugyanarról a címről ne lehessen törlés után ugyanazzal a névvel de más adatokkal újra regisztrálni.

Ezen kívül védjen meg a szokásos adatlopó regisztrációktól (20 éves lány, aki még magyarul se tud, de 1000 embernek ír). Az ilyet lehessen is jelenteni és azonnal töröljék + IP cím blokkolás.


Mondjuk az természetes, hogy minden ingyenes, nagy képek, könnyű keresés (elmentett adatokkal).

2010. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!