Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a pontozgatásna...

Mi értelme van a pontozgatásnak? Aki pontoz, miért teszi?

Figyelt kérdés

Semmi jelentőssége, nem? Vagy ezt lehet követni valahol? Mi értelme egyátalán?

Néha olyan kérdéseknél van pontozás, ahol max igen-nem lehet a válasz pl, akkor azon mi a fenét lehet pontozni?

Nem akadok fenn rajta, csak már lassan minden kérdésnél, főleg ahol több válasz is érkezik, egy idő után az egyik válaszban megjelenik hogy köszönjük a lepontozást. Én soha nem nézem, ezekből a válaszokból tűnt fel hogy ez létezik, de minek????


2012. júl. 29. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Az alkotók így kívánták elkerülni a felesleges veszekedéseket az oldalon. Így mindenki jelezheti,hogy ha nem ért egyet egy adott válasszal,vagy pont fordítva!


De én sem tudom megállni,hogy ha valamit nem úgy gondolok,ahogy az egyik Válaszadó,hogy ne írjak valamit,ami hasznára válhat a Kérdezőnek!


Én egyedül a "jelentem a modinak" ikont tartanám meg,mert annak van értelme.


Magam is szoktam pontozni,bár általában zöld kezezek,ha Valakivel egy véleményen vagyok,de ilyen ritkán van. :-)

2012. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!