Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van ennek a pontozg...

Mi értelme van ennek a pontozgatásnak?

Figyelt kérdés

Igazából csak a gyerekvállalás témakört nézem, néha a családi kapcsolatokat, azért ide írok.

A legtöbb kérdésnél központi vita lesz abból, hogy ki, kit és miért pontozott le. Ha valaki más véleményen van, egyből lepontozzák. Én már rég nem pontozgatok, iszonyúan fölöslegesnek tartom, csak vitát szít. Most válaszoltam egy kérdésre, páran ugyanazon a véleményen voltak, én nem. Ők le lettek pontozva. Persze rögtön írt nekem az egyik egy "kedves" hangvételű kommentárt, hogy szánalmas, hogy lepontozgatom...Nem pontoztam le.

Bocsánatot kérek a hülye kérdésért, de néha úgy felbosszant ez, hogy emberek ebből csinálnak vitát és ezen lovagolnak ahelyett, hogy a kérdésre koncentrálnának.


2012. márc. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Leginkább az a probléma (szerintem), hogy összekeverik a hasznos nem hasznos jelet, az egyet értek, nem értek egyettel. Ugye bár itt nem arról van szó hogy egyet értesz-e a másikkal vagy sem, hanem hogy hasznos-e vagy nem amit írt.
2012. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem értesz együtt valakivel akkor nyilván nem is tekinted hasznosnak a válaszát,szerintem
2012. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én volt már hogy nem értettem egyet valakivel, de attól még a válasz hasznos volt. Csak nekem más a véleményem. Szerintem akkor nem hasznos egy válasz, ha pl teljesen másra válaszol, vagy visszakérdez, de nem azért hogy több infót megtudjon és tudjon válaszolni (pl.: kérdező: mit gondolsz az otthon szülésről? válaszoló: miért te otthon akarsz szülni? - na ez nem hasznos)
2012. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 nagyon nincs igazad! Azz, hogy valakivel nem értek egyet, az nem jelenti azt automatikusan, hogy nem tartom hasznosnak az ő véleményét. Lehet például hogy ezáltal több oldalról közelíthetünk meg egy témát, vitázhatunk, stb. a vita pedig arra való, hogy közelebb kerüljünk az igazsághoz. (Ez a vita és a veszekedés közötti különbség)
2012. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!