Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől mehetett le a válaszaim...

Mitől mehetett le a válaszaim hasznossága 85%-ról 69-re?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értem. Én csak olyanhoz írok, amihez értek, és hasznos kielégítő válaszokat adok, ha pontoznak akkor sem szokott 80 alá esni az értékelésem. Nem trollkodok, nem szólok be senkinek, nem a kommentekre válaszolok hanem a kérdésre. Tegnap még 85% voltam, ma már csak 69. Végignéztem a megválaszolt kérdéseim közül az első 25öt, egyiket sem értékelték 80 alá, máramelyiket értékelték. Mi lehet ez? Bebugzott az oldal?
2012. júl. 6. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek.hu pontozási szisztémáját már az ősi civilizációk is kutatták, de eddig senkinek sem sikerült megfejteni a rendszert.
2012. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik hogy azt nézik hogy hány kérdésre válaszoltál és abból hányra kaptál pozitív értékelést. Ha sokat válaszolsz de a kérdező vagy a többi user nem értékel vagy negatívval értékel akkor nagyon gyorsan zuhan az értékelésed :S

Persz ez csak megfigyelés, nem biztos hogy így vala...

2012. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszat írtál a homikra - az le tudja vinni nagyon gyorsan.
2012. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én már azt sem értem, hogy mikor valamit még nem értékelt senki, de rányomom hogy hasznos, akkor az miért nem lesz egy frissítés után 100% hasznos? :D Egyáltalán nem értem ezt a pontozási rendszert :/


Persze volt olyan hogy valaki írt valami hülyeséget, én meg higgadatn leírtam hogy igazából hogy van, plusz bemásoltam egy megbízható és leellenőrizhető forrást bizonyítékként. De ilyen sem sűrűn, és teljesen normális hangvételben, nemtudom hogy ilyeneket hogy húzhatnak le emberek, ahelyett hogy tájékozódnának.

2012. júl. 6. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez van, a pontrendszer kissé mostoha(a pontozók miatt, mivel nem értik a kezek valódi funkcionalitását). Én is csak ahhoz írok amihez értek, és nem beszélek hülyeséget, mégis 56%-os vagyok. Persze több mint fél év után eléggé stabil a %-om. A tieden még könnyű javítani elvben, az már más kérdés, hogy a sok hülye nyomja a pirosat.
2012. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pontozók hülyesége miatt. Fentebb rosszul írták. Mindenki 100%-ról indul, és ha nem értékeli senki a hozzászólását, akkor is 100% marad. Akkor kezd el csökkenni, ha valaki lepontozza. Két-három lefelé mutató kéz, és már 70%-on vagy. Persze minden attól függ, hány válaszból hányat, és hogyan pontoztak.
2012. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laca55 válasza:
valaki meg tudna mondani hogyan kell megnezni a kerdeseim hasznossagat?
2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!