Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez? Lehet törlik a...

Hakachi kérdése:

Miért van ez? Lehet törlik a válaszaim?

Figyelt kérdés
ha írók választ egy kérdésre és utána vissza keresem a "megválaszoltak" cetliénél a kor az én válaszom nincs a többi kösz-öt (lehet hogy a válaszaim törlik)?
2011. aug. 16. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Néha nekem is szokták törölni a válaszom, kérdésem vagy a kommentem.
2011. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyik oka lehet az is, hogy nem tudsz helyesen írni. Vagy megsértedet a fent leírtakat, amik a válasz adásánál mindig megjelennek...
2011. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vszínű jelentette a kérdező, hogy vmi, gond van a válaszoddal! (pl. sértő, megalázó, vitatkozó, nem a kérdésre válaszoltál, hanem a válaszolók hozzászólásaira stb...)
2011. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget de most még furcsább mert a kérdéseimre válaszóllokal nem tudok privát mód beszélni (tudom hogy hogy kel) de viszont aszt hagya hogy magammal kezdjek privát beszélgetést
2011. aug. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!