Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet itt a legtöbb...

Miért nem lehet itt a legtöbb válasz alapján kérdésekre keresni?

Figyelt kérdés
Az oldal felsorolja a kérdéseket, de csak időrendi sorrendben tudjuk nézegetni, én meg mindig azokat keresem, amikre a legtöbben válaszoltak.
2012. jan. 3. 14:40
 1/4 zkriszti3 ***** válasza:
Én pedig azt amire a legkevesebben. Milyen megfontolásból keresed azt amire már alapból sok a válasz ?
2012. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sosem válaszolok, csak olvasok. kérdezni sem szoktam. ami érdekel, ott megnézem a válaszokat, és ott szokott sok lenni, ahol érdekes a téma. szerintem hülyeség, hogy erre nem lehet szűrni. a kevés választ még könnyebben megtalálnám, azok az új kérdések :)
2012. jan. 3. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te vagy az egyetlen, akinek erre szüksége lenne.


A legtöbb válaszos kérdések amúgy szerintem értelmetlenek, mert vagy elment két ember csevegése irányába ott a válaszadás, vagy pedig egy fórumjáték szerű kérdésről van szó, szólánc vagy ilyesmi. Na ezek szerintem egy cseppet sem tűnnek érdekesnek egy kívülálló számára.

2012. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán akkor próbáld ki, hogy a kérdéseket nem időrendbe rakod, hanem utolsó válasz dátuma szerint.


Ez nem az amit te keresel, de ahova sokan írnak, az fog az elején lenni legsűrűbben.

Nem megoldás, de valamivel közelebb leszel a célodhoz mint a kérdés kiírásának időrendjével.

Talán.

2012. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!