Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a fontos...

Miért van az, hogy a fontos kérdésekre nem akarnak válaszolni, azokra alig van válasz, a hülye kérdésekre meg érkezik egy csomó?

Figyelt kérdés
Pl. délelőtt feltettem egy elég fontos kérdést, számomra fontos, mert az egészségemről van benne szó, de nem akarnak segíteni azzal, hogy válaszolnak rá. Meg más fontos kérdésemre is alig érkezik válasz.
2010. máj. 30. 15:06
 1/5 kicsigman ***** válasza:
heló szerintem ezen az oldalon marhasok kérdés van amire lehet válaszolni és ha valamire nem kapsz választ az csak azért van mert nem nézik meg az összes kérdést ha ideírod pontosan mi a kérdésed akkor a keresőn rá lehet találni és egy kicsit több (kétszer ennyi) esélyed lesz hogy válaszolnak rá.
2010. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd ide és akkor megpróbékunk rá válaszolni ;)oksi sok sikert
2010. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egészségedről van szó benne, ezt uncsinak tartja mindenki. Arra izgulnak ha olyanokat írsz, ki h öngyilkos akarsz lenni vagy ilyesmi, na arra jönnek a válaszok.
2010. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is többször jártam így, két kérdésem is van fenn, amire nem jött egy válasz sem.

Talán azért, mert ez nem az a hely, ahol fontos dolgokat meg lehet beszélni, az emberek nem is igazán akarnak - még ha tudnának is-véleményt nyilvánítani név nélkül sem olyan kérdésekben, ami úgymond: vérre megy. Gagyi hülyeségekről beszélgetünk unaloműzésként, mint pl.szereted a kekszet? Kit érdekel, csak megkérdeztem, csak úgy...

Én pl. azért olvasgatom ezt az oldalt, hogy lássam, milyen sok nem igazán képzett embernek van számítógépe..

Ha igazán választ szeretnék kapni valami fontos kérdésben, akkor megkeresem azt a szakoldalt, ahol az adott témában választ adó szakemberek vannak,(orvos, jogász,építész,stb) esetleg fórum, és ott kérdezem meg.

Nem okoskodásként írtam, de ez az oldal tényleg nem a profi válaszok oldala, inkább szórakozás a témák olvasgatása.Tisztelet a kivételnek,mert néha akad az is.

2010. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nézz csak szét ezen az oldalon...a "válaszok" 70%-a arról szól hogy a válaszolók szapulják egymást...szerintem ilyen emberek jobb is ha nem válaszolnak értelmes kérdésekre.

De linkeld be a kérdésedet é n eü-s vagyok,hátha tudok segíteni.

2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!