Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a komoly kérdésekre nem akarnak válaszolni, de az értelmetlen hülyeségekre érkezik egy csomó válasz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 18:41
 1/4 anonim válasza:

mindössze csak azért mert én nem rég óta vagyok itt fent de még nem találtam egy komoly kérdést sem vagyis össze futottam párral de olyan komolyat ami még rajtam is kifogna olyat nem :S


de te ha gondolod ajánlhatsz párat... esetleg a tieid közül :)

2010. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
temérdek komoly kérdés van, (sok értelmetlen is) .. de az a baj,h sokan vannak ,akik azt hiszik,h ők olyan okosak... és válaszolgatni akarnak.. de az IQ-szintjük miatt sajnos csak ilyen idióta kérdésekre tudnak válaszolni,és a komoly kérdésekre is csak hülyeségeket írnak.. ki kéne tiltani az ilyet!!!
2010. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem van egy kérdésed amire nemkapsz értelmes választ. Dobj meg a linkel hátha tudunk segíteni.

Ha csak kérdezted akkor vedd úgy hogy nemszoltam.

Amúgy télleg sok baromság van főleg a kortársaim miatt.

2010. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben csak szórakozni jönnek ide, hogy írkáljanak mindenféle hülye kérdéseket, ha kell, ha nem.
2010. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!