Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A f. asz meg a ku. rva miért...

A f. asz meg a ku. rva miért számít trágárnak a pénisz meg a prostituált pedig nem? Ezt is csak valami sznobok találták ki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kommunisták, meg az "emútnyócév". Csak ez lehet.
2011. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. dec. 30. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
valamiért trágárnak számít, de ha olyat írsz hogy fáj rá bájdorongom, vagy kapja be mindenki kéjlécem, valószínűleg hülyének néznének, és nem értenék mi a bajod... az éjjeli pillangóval meg biztos az a bajuk, hogy ha arról van szó, hogy valaki árulja a testét a sarkon, lehet a saját anyjára ismer rá, és nem csípi az ilyen kifejezést...
2011. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm ezt szépen leírtad :) közben gondolkoztam egy kicsit és, lehet hogy azért találtak rá sznob szót mert a ku*vát már szidásra használták, mindenki használta elég negatívan, de akkor is ugyan azt jelenti csak ezt kevesebben használják, bár nem biztos :) de az 100% ,hogy többet hallottam hogy ku*va anyád mint hogy prostituált anyád :D
2011. dec. 30. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szocializmusban nem voltak k*vák csak "sűrűn b*szott elvtársnők!Ugye mennyivel szebb?
2012. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mér és a pi-csa?

Multkor vissza dobta a rendszer a válaszom mert azt írtam hogy pi-csa szoknya.Na de ha egyszer ez a neve, akkor mit írjak rá?

Mert nálam a mini szoknya más kategoria.

2012. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!