Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyre jobban bosszant. Ti...

Egyre jobban bosszant. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Idáig azt gondoltam ez az oldal arról szól hogy valaki feltesz egy kérdést és mások tanácsot adnak neki.De már nem tudom.Már többször előfordult hogy válaszoltam egy kérdésre.Erre ír valaki más is,és ha nem vagyunk egy véleményen akkor leszólja az enyémet.És oda írja ne kötekedj.Mikor nem is neki írtam hanem a kérdezőnek válaszoltam.Ez már egyre jobban bosszant mikor oda írják ne kötekedj.Miért ha nekem más a véleményem akkor az már kötekedés.Én elfogadom a mások véleményét is,fordítva miért nem működik?Ja és akkor ugye jön a lepontozás,én nem szoktam másokat lepontozni de ezek után már én se leszek más.De egyébként ha ettől valakinek jobb akkor nyugodtan pontozzon le.Tegnap is 2%-kal kevesebb lett mert más volt a véleményem.Ez csak engem zavar ennyire?
2011. aug. 30. 11:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi? Ilyen is van?
2011. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!