Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyre jobban bosszant. Ti...

Egyre jobban bosszant. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Idáig azt gondoltam ez az oldal arról szól hogy valaki feltesz egy kérdést és mások tanácsot adnak neki.De már nem tudom.Már többször előfordult hogy válaszoltam egy kérdésre.Erre ír valaki más is,és ha nem vagyunk egy véleményen akkor leszólja az enyémet.És oda írja ne kötekedj.Mikor nem is neki írtam hanem a kérdezőnek válaszoltam.Ez már egyre jobban bosszant mikor oda írják ne kötekedj.Miért ha nekem más a véleményem akkor az már kötekedés.Én elfogadom a mások véleményét is,fordítva miért nem működik?Ja és akkor ugye jön a lepontozás,én nem szoktam másokat lepontozni de ezek után már én se leszek más.De egyébként ha ettől valakinek jobb akkor nyugodtan pontozzon le.Tegnap is 2%-kal kevesebb lett mert más volt a véleményem.Ez csak engem zavar ennyire?
2011. aug. 30. 11:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

13.17-nek.

Arra is gondoltam,de nem az volt az első eset.Nem hinném hogy én sértődtem meg.Ők mind azt mondták hogy káros,erre én leírtam hogy az én kislányomnak is volt és semmi baja nem lett.Mivel nem voltam egy véleményen velük szépen letámadtak és oda írták hogy ne kötekedj.Meg szépen le is pontoztak.

2011. aug. 30. 16:52
 12/21 A kérdező kommentje:
Miért hogyan fejeztem ki magam?
2011. aug. 30. 16:54
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

13:17-es vagyok.

Igen, mind mondták, hogy káros, mert mostanában erről hallani elég sokat, és sok orvos/gyógytornász/védőnő sem ajánlja.

Te mondtad, hogy a te lányodnak nem lett baja.

Eddig szerintem oké a történet.

Aztán a többiek próbáltak érvelni a komp ellen továbbra is.

Ezzel sincs gond.

Viszont veled senki nem kötekedett, ha jól láttam, csak te írtad oda, hogy "még mielőtt bárki mondaná, nem kötekedek". És tényleg nem mondta senki...

És ott kezdődött a dolog, hogy megkérdezted, hogy "mit hátránya lehet?". Amiket már leírtak az előző hsz.-ekben.

Amire jött egy válasz, hogy miért nem olvastad el... Erre te cinikusan, lenézően írtad le a véleményedet.

És kész, ezután senki nem kötött beléd, csak érveltek tovább a komp ellen. Erre te ezt úgy vetted, mintha ellened fordult volna mindenki, és szándékosan piszkálnak téged. Holott nem, csak kiálltak a nézeteik mellet. Ennyi.

2011. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

off: Kedves kérdező! A mai világban minden káros lassan... 30 év alatt megváltozott az emberiség... Ami akkor jó volt, már nem. Amit akkor lehetett enni a gyereknek, ma már nem... Pedig élünk....


Olvads el ezt: [link]

2011. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezzel a kompos témával nem vagyok hajlandó többet foglalkozni!Igen oda írtam mert tudtam hogy mi lesz a vége.Hát ez.De most nem ez volt a kérdés.
2011. aug. 30. 17:33
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért látom van aki egyet ért velem.
2011. aug. 31. 10:30
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
a valláskritika és politikai témakörben lehet ezt tapasztalni
2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
31%

Én csak pár napja regisztráltam,de biztos idegesítő lehet.

Figyu, ilyenkor írd privátba a válaszodat! Ha meg nem lehet, akkor meg hagyd úgy ahogy van. Végülis ez nem verseny. Amúgy hogyan lehet megtudni, hogy hogy hány százalékod van?

2011. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb az egészben, hogy egyesek úgy gondolják, hogy lehet név nélkül másokat leszólni, vele szemben trágár szavakat használni, vagyis nem megadni neki a tiszteletet, holott lehet, hogy az illető, akit lehülyéznek már ősz nagypapa, vagy nagymama. Kiveszett az emberekből a mások iránti tisztelet, és sajnos szeretetről egyáltalán nem lehet beszélni, tisztelet a kivételnek, mert azért vannak kivételek is, csak nagyon ritkák. Bosszantó dolgok ezek nagyon, dehát mit lehet ellene tenni? Csak annyit, hogy jelenti az ember a moderátoroknak, bár lehet, hogy nem is veszik figyelembe a jelzést. Én legalábbis nem vettem észre, szemben a Youtubbal, ahol még köszönőlevelet is írtak.
2011. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Képzeld, én -1%on vagyok!
2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!