Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Névtelenek! Miért vagytok...

Névtelenek! Miért vagytok névtelenek?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű becenév mutatásával még nem lepleződik le senki sem. Sokkal egyszerűbben nyomon lehetne követni a kialakult beszélgetéseket. :S

Tehát miért?? :D


2011. márc. 2. 15:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
mert ez tök jó dolog :D
2011. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mert félünk!:D

Te sem lepleződtél le egyébként Zsanett A.,de a címedet és a telefonszámodat sikerült kinyomoznom pár kattintásból!:D

2011. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert nekem így jobb:)
2011. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mert nem jó a nevem xd
2011. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

15:17-es! Kétlem, ezt a két adatomat soha nem adom meg sehol! :)

És nem hiszem hogy nem lehet valami piti kis nevet kitalálni, mittomén bogyó, vagy OoO amiből semmi sem derül ki...

2011. márc. 2. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a becenév leplez le, hanem a válaszaid! Mármint ha egyik válaszba beírod, hogy te tatabányai vagy, másikba, hogy van Miklós Edit nevű oszt.társad, harmadikba, hogy apukád mozdonyvezető, akkor összeáll a kép rólad annak, aki esetleg ismer. És ha egy 4. válaszban meg kifejted, hogy mennyire viszket a s*gged sz*rás után, na az ciki :S
2011. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Na nem éppen igy van ahogy az előző írta.
2011. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én azért lettem RAKETYIII :D
2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ja XD am én nekem a nevem : loverocket
2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zsanett A.!

Te pl beszélsz angolul;

néha tudod irányítani az álmaidat, amikor tudod, hogy álmodsz, de szerinted ezt tanulni lehetne;

ismered a bp-i közlekedést, lagalábbis a Keletitől a népligetig;;

de valószínűleg nem vagy született fővárosi, mert új fogorvost kerestél a Fehérvári úti egészségcenterben (félsz az új fogorvosoktól)

fenti 2ből arra következtetek, hogy a jogi asszisztensi OKjs képzés miatt költöztél Bpre;

suli után nem öltözöl át, mert utálsz vetkőzni és öltözni;

kedveled, de legalább ismered Nicole Scherzingert (én csak onnan ismerem, hogy Lewis Hamilton barátnője);

kivonták a forgalomból a kedvenc Pantenes ne mosd ki hajbalzsamodat, és másik fajtát keresel helyette (találtál valami jót?);

valószínűleg rossz a látásod, ezért kontaktlencsét hordasz, de szeretnéd tudni, hogy túlhordható-e;

baglyos fülbevalót kerestél február elején (találtál végül?);

a válaszokat nem mindig köszönöd meg; pedig van amelyik kérdésedre többen is válaszoltak.

Hirtelenjében ennyi, de ha több időm lett volna, további dolgokat is írhattam volna rólad.

Na, ez az, amiért sokan nem vállalják, hogy ki legyen írva a nevük.

Nekem is vannak olyan dolgok a kérdéseimben, válaszaimban, amiket ha összerakna egy ismerősöm, rájöhetne, hogy ki vagyok. De van olyan válaszom, ami túl személyes és nem tartozik az ismerőseimre, névtelenül viszont sok mindenkire ráillik. Én pl. ezért nem mutatom meg a nevem.

2011. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!