Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyre jobban bosszant. Ti...

Egyre jobban bosszant. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Idáig azt gondoltam ez az oldal arról szól hogy valaki feltesz egy kérdést és mások tanácsot adnak neki.De már nem tudom.Már többször előfordult hogy válaszoltam egy kérdésre.Erre ír valaki más is,és ha nem vagyunk egy véleményen akkor leszólja az enyémet.És oda írja ne kötekedj.Mikor nem is neki írtam hanem a kérdezőnek válaszoltam.Ez már egyre jobban bosszant mikor oda írják ne kötekedj.Miért ha nekem más a véleményem akkor az már kötekedés.Én elfogadom a mások véleményét is,fordítva miért nem működik?Ja és akkor ugye jön a lepontozás,én nem szoktam másokat lepontozni de ezek után már én se leszek más.De egyébként ha ettől valakinek jobb akkor nyugodtan pontozzon le.Tegnap is 2%-kal kevesebb lett mert más volt a véleményem.Ez csak engem zavar ennyire?
2011. aug. 30. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj vele, hogy hány pontod van. Sajnos az emberek elég rosszindulatúak, és nem fogadják el a másikat. Én azért írok, mert szeretnék segíteni a többi embernek, bár sokszor kétséges, hogy hisznek-e nekem.
2011. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
most komolyan az a legnagyobb problémád hogy 2%-al kevesebb ???? kit érdekel, nem azért jövök ide hogy pontokat szerezzek, ha valami kérdésem van felteszem ha tudok válaszolok.nem itt élem az életem nem érdekel ha valaki beszól vagy kötekedik vagy ha lepontoz.
2011. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem.Nekem is egyre kevesebb a %-om, mert mindig megírom a véleményem és ez általában sok mindenkinek nem tetszik.Az emberek egyszerűen nem tudják tolerálni a másikat..Én már itt vagyok 1 ideje az oldalon, és az elején még engem sem zavart...de most már nem vagyok rest lepontozni én se azokat akik ilyen kötekedők.Egyszerűen néhányan annyira el vannak szállva maguktól, hogy azt képzelik, hogy csak az jó amit ők írnak..pff..hát kíváncsi lennék ezeknek az embereknek a tökéletes életére, ha ilyen anonim oldalon menősködnek..
2011. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

11.58-nak!

Képzeld nem a 2% a legnagyobb problémám.Ha végigolvastad akkor leírtam mi a problémám.

2011. aug. 30. 12:04
 5/21 A kérdező kommentje:

11.58-nak

Még annyit lehet hogy téged nem zavar ha beszólnak,de engem nagyon.Én a való életben se hagyom magam ha valaki beszól.

2011. aug. 30. 12:07
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Valóban nagyon bosszantó, de sajnos nem lehet az oldalról kiszűrni azokat, akik csak azért járnak ide, hogy bosszantsanak másokat. Én minden szívbaj nélkül jelentem is azokat, akik szerintem csak veszekedni akarnak és eddig még minden ilyen választ töröltek, úgyhogy jogos volt a bejelentésem...De egyébként, ha én kérdezek valamit sosem nézem, hogy hány százalékos az illető, pont azért, mert tudom, hogy mennyire idióták is lepontoznak másokat, szóval ez abszolút nem számít nekem. A másik ami tényleg baromi bosszantó, ha leírok egy történetet és felteszek mellé egy kérdést, aztán van egy momentum a sztoriban, ami abszolút mellékes (mint itt pl. a 2%-os csökkenés), de az emberek 90%-a ebbe köt bele, ahelyett, hogy a kérdésemre válaszolnának, aztán még nekem kell magyarázkodni, hogy nem ez volt a lényeg, bár ez is fölösleges, mert aki ebbe beleköt az úgysem érti meg. Aztán ha felháborodok, hogy nem vagyok kíváncsi a továbbiakban az ilyen hülye hozzászólásokra, akkor mindenki nekem ugrik, hogy akkor minek kérdezek, ha nem fogadom el az eltérő véleményeket, holott nem is erről van szó. Én fel tudom dolgozni, ha valaki nem ért velem egyet, de az emberi ostobaság nagyon fel tud idegesíteni, úgyhogy tudom miről beszélsz...:(

Én azt mondom, hogy a regisztráció előtt ki kellene tölteni egy IQ tesztet, hogy legalább a legidiótábbakat ki lehessen szűrni.:P

2011. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
69%
Nekem is feltűntek ezek. Most az az első,hogy "lehurrognak,beszólnak,nem jól tudod..." úgymond engem leoltanak pár sorban,aztán 1 mondatban válaszolnak a kérdezőnek. A pontok nem érdekelnek engem sem,bár annyit megjegyzek én felpontozok,de le nem. Sokszor nekem is elmegy a kedvem az egésztől,végigolvasom a kérdéseket,válaszokat,de most már nagyon ritkán válaszolok.
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Én is épp ezen gondolkodtam, pont ma. Ha tudok, válaszolok, főleg olyan kérdésekre, ami a munkámmal kapcsolatos. (munkaügyi kérdések. A legjobban az tetszik, amikor megcáfolják, amit írok.. Mert máshogy hallották...És a szomszéddal is máshogy volt...)Én egyszer tettem fel egy kérdést (azaz többször, de azokra tapasztalatokat vártam, erre meg véleményeket, ötleteket), de ne tudd meg, minden voltam a végén. És szarul esett,. mert én sosem kötekszem. Ha valakivel nem értek egyet, akkor leírom, ha viszont tényleg hülyeséget ír, mert van ilyen, és ez nem azért hülyeség, mert ő máshogy gondolja, hanem nem tudja, a törvény mást ír, akkor azért beírom, hogy jobb lenne, ha utána nézne, mielőtt másnak ad tanácsot olyan témában, amit nem is tud. És igen, a kötekedést utálom a legjobban, illetve a figyelmetlenséget, amikor el sem olvassák rendesen a kérdést, és úgy próbálnak tanácsot adni. pl: a kérdező írja, hogy 1 éve volt az esküvőnk, erre a válaszoló: ha jól értem, esküvő előtt álltok.
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom a bébikompos kérdés miatt írtad most ezt ki...

Olvastam azt a kérdést, meg a válaszokat is, és nem az volt a gond, hogy más véleményen voltál, hanem az, ahogy kifejezted magad. Senki nem volt bunkó vagy kötekedő, csak segíteni akartak, elmagyarázni, hogy ők miért gondolják úgy, ahogy, erre Te megsértődtél...

2011. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
emberek ne az interneten éljétek az életetek!!!
2011. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!