Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell minden kérdés alá...

Miért kell minden kérdés alá leírni azt, hogy:"kAMu" ?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy sokaknak nem jön hinnie, hogy mik vannak, de minden kérdés nem kamu, mint ahogy azt elképzelitek. (Bár gondolom ez egy személytől származik, na mindegy) Ha azt hiszed, hogy kamu, minek odaírni? Ha az, ha nem vagy kilépsz vagy értelmesen válaszolsz. Olyan nehéz ez a 2 forgatókönyv? Amúgy meg nekem is volt egy rendes történetem, azt írta alá 2 sznob is(lehet csak egy), hogy tuti hogy kamu. Pedig szükségem lett volna normális tanácsokra is... na mindegy, nem lehet erről leszállni és minden kérdés alá nem ezt kommentelni?
szept. 5. 15:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Amiket te irtal:


"Pedig szükségem lett volna normális tanácsokra is"


Majd: "Köszönöm a tanácsodat, de nincs szükségem olyan emberek tanácsaira, akik nem ismernek 😊"


Mit is akarsz itt?

Veled valami nem stimmel.

szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Ez a kérdésed bizonyíthatóan kamu, másképp: átlátszó hazugság. Messze-messze nincs minden kérdés alá leírva, hogy kamu.
szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11, bocsánat rosszul fogalmaztam. KÉRETLENÜL nincs szükségem rá. Így már tetszik Mr/Ms kötekedő?🙂
szept. 5. 19:27
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Jaj most hirtelen modositod a mondokadat, miutan bohocot csinaltal magadbol.🤭 🤡

Ez egy olyan oldal, ahol kerdest tehetsz fel, ezzel valalva azt, hogy mindenfele valaszt fogsz kapni.

Oh, vagy te olyan tipus vagy, akinek csak mezes-mazasdit lehet irni, kulonben tele sirja a parnajat? 😃

szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem miért lennék bohóc egy ennyi miatt. Unalmas életed lehet hogy itt oltogatod az embereket.

Ez egy olyan oldal ahol kérdést tehetsz fel, de a normális válasz olyan ritka mint a fehér holló. Van 5 válasz (kapcsolatmegszakítás, védekezés, pszichológushoz menés, költözés és kamu) ez ezeket vágják rá mindig a kérdések 80%ára.

Te meg úgy látom az a fajta vagy aki névtelenül szeret bafaszkodni másokkal, közben neki vannak olyan sérelmei, amiket nem kezeltet és a válaszolgatás számít neki terápiának. Örülök ennek, csak ezt úgy tedd hogy mást ne sértsen. Kíváncsi lennék, élőben is így beszélsz másokkal? Szép estét, és ajánlok egy kis kedvességet és jómodort tanulmányozni, mert szükséged van rá😚

szept. 5. 19:57
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Azert vagy 🤡, mert kuszasagokat irsz, majd belegabalyodsz, aztan magyarazkodsz.

Koszonom szepen, nalam minden rendben, meg nem irtam ki kerdest.

Tehat, teged itt konnyen meg lehet serteni? Nagyon magadra veszel mindent. Linkeld mar be a korabbi kerdesedet. 😃

szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Nos, ékes példája ez a kölcsönös provokációnak.
szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
33%

#19:57

Irreálisak az elvárásaid. Elvárod, hogy mindenki rendes legyen veled, mindenki csak komoly dolgokat írjon, miközben te egy csepp türelmet sem tanusítasz... Itt most neked kéne helyén kezelni dolgokat, mert itt mindenkinek joga van leírni a véleményét és, ha az a véleménye, hogy valószínűleg kamu (mert előtte 100szor írtak ki hasonlót) akkor el kell fogadnod, hogy az a véleménye.

szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
11%
Ez is kamu kérdés.
szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!