Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell minden kérdés alá...

Miért kell minden kérdés alá leírni azt, hogy:"kAMu" ?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy sokaknak nem jön hinnie, hogy mik vannak, de minden kérdés nem kamu, mint ahogy azt elképzelitek. (Bár gondolom ez egy személytől származik, na mindegy) Ha azt hiszed, hogy kamu, minek odaírni? Ha az, ha nem vagy kilépsz vagy értelmesen válaszolsz. Olyan nehéz ez a 2 forgatókönyv? Amúgy meg nekem is volt egy rendes történetem, azt írta alá 2 sznob is(lehet csak egy), hogy tuti hogy kamu. Pedig szükségem lett volna normális tanácsokra is... na mindegy, nem lehet erről leszállni és minden kérdés alá nem ezt kommentelni?
szept. 5. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert néha hihetetlen, hogy ilyen hülye emberek is vannak.
szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%
Mert ha van 100 kamu akkor hiába jön egy 101ik ami komoly lenne, azt fogod hinni hogy az is az
szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor is... Fájna akkor inkább nem reagálni, max jelenteni a moderátorok felé és döntsék el ők, hogy az vagy nem az?
szept. 5. 16:04
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Vannak nyilvánvaló kamu kérdések, amik rutinos gyk-zónak feltűnnek - mert már sokszor volt a kérdés, több szemszögből ugyanaz, stb.

Ilyenkor a kamuzás inkább a többi értelmes válaszolónak szól, hogy ne vesztegessék az energiát a válaszadásra, mert nem valódi a probléma.

Sajnos sokszor hiába vannak jelentve az ilyen kérdések, válaszgenerálósak, így nem törlik őket. (Én pl. kaptam már figyelmeztetést érte, hogy ne bíráljam felül a moderátori munkát, és emailben tegyek panaszt, ha bajom van, mert a nyilvánvaló provokációra odaírtam, hogy nyilvánvaló provokáció.)


Ezzel együtt persze, van olyan, hogy valós kérdést kamuznak le, de általában ez a kisebbség.

szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
56%

Azért, mert a legtöbb embernek, ha valami nem tartozik bele az élettapasztalatai közé, akkor az nem is létezik. Sok ember nem gondol bele abba, sok sok féle ember létezik, sok fèle élettörténettel.

A másik meg az, hogy sajnos ez az oldal az utóbbi években a rosszindulatú beteg emberek tanyája lett. Amit tenni lehet, hogy nem szabad az ilyen válaszokra reagálni, mert akkor elérik a céljukat, hogy sikerül nekik feszkót generálni.

szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Azert szoktam neha oda irni, hogy kamu, hogy a Valaszolok ne etessek a trollt. Akinek esetleg nem esne le..
szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De engem is támadtak, hogy kamu, pedig tényleg egy szívfájdalmam írtam le. Nem is egy, hanem több.
szept. 5. 16:59
 8/19 A kérdező kommentje:
#6, és ha "etetik a trollokat" akkor az neked miért baj?
szept. 5. 16:59
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez az oldal elvesziti a hitelesseget. Az emberek nyilvan nem azert jonnek ide, hogy kamukat olvasgassanak, amiket altalaban unatkozo hulyegyerekek irnak.


Benned ez mely nyomott hagyott latom. Biztos kaptal normalis valaszt is, de ket kamu miatt kepes voltal kiirni egy kerdest...

Keress fel egy pszichologust.

szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat, de nincs szükségem olyan emberek tanácsaira, akik nem ismernek 😊

Azért is hagy "mély nyomot", mert minden kérdés alatt ez van, ha vegigolvasod. Közbe nem látsz bele, hogy névtelenül ki lehet a képernyő másik felén, és lehet hogy pont egy "troll" ír egy profi kérdést, amit simán bekajál mindenki. Szóval én azon a véleményen vagyok, hogy ha troll ,ha nem ha akarsz válaszolsz, ha nem nem. Más ne érezze szarul magát, hogy pár fotelharcos nem tudja elhinni, hogy egyszerűen szar az élete, és szerintem ezt nagyrészt a többi kérdező nevében is mondhatom.

szept. 5. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!