Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni az oldalon,...

Mit lehet tenni az oldalon, ha nagy valószínűséggel felismertem egy trollt, de hiába jelentem, nincs eredmény?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

A vallás/valláskritika rovatban nagy valószínűséggel van egy troll, aki az ott lévő kérdések minimum 60%-áért, de talán annál többért is felelős.

Hogy honnan tudom, hogy trollkodásról van szó: van egy jellegzetes stílusa, amit fel lehet ismerni. Amikor legutóbb az egyik kérdése alá beírtam, hogy csak szórakozik, akkor küldött egy rakás röhögő szmájlit, amivel jelezte, hogy eltaláltam helyzetet...


Úgy vélem, ez ugyanaz az ember, aki korábban is járt az oldalra, akit letiltottak vagy 10-szer(!!!) már. Akkor valami ilyesmit írt az egyik kérdése alá, hogy imád ide járni, szórakozni.

Abban az időben egyébként durvább volt, mert a kritikákra úgy válaszolt, hogy privát üzenetben mocskolódott, ezért tiltották.

A kérdéseiben hazudgál össze-vissza. Egyszer ennek, egyszer annak adja magát ki.

Amúgy korábban ha jól tudom, egy neoprotestáns felekezet tagja volt, még régen lefotózott egy orvosi papírt, hogy milyen mentális betegsége lett emiatt.


Nem tervezem már látogatni azt a rovatot, de zavar, hogy mindenkit hülyének néz a kamu kérdéseivel.

Ha jelentem a kérdéseit, nem törlik.

Ha beírom egy kérdése alá, hogy vigyázzanak vele, az én válaszom törlik.

Látszólag nem lehet ellene tenni semmit. Akkor mi legyen?


szept. 3. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha elég nagy botrányt csinálsz, akkor téged mindenképpen törölni fognak, de esetleg őt is.
szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Hűha. Akkor inkább nem foglalkozok többet ezzel a témával.


Elkerülöm a vallás/valláskririka rovatot.

Már csak nosztalgiából mentem oda egyébként is.


De! Nem bánom, hogy feltettem a kérdést, mert ezzel a jelenséggel találkozhatok más rovatban is.

Szóval tudom most már, hogy jobb, ha inkább nem szólok bele mások trollkodásába.

szept. 3. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és látod: ha jó választ adsz, akkor mindenképpen lesz valaki, aki lepontoz.
szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne válaszolj neku, nem kell etetni a trollt
szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azt törlik, ami a szabályzatba ütközik, hanem amit sokan jelentenek. Ha csak te jelented egyedül, akkor nem fogják törölni.
szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!