Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, mi történik?

Mit kellene tennem, mi történik?

Figyelt kérdés
Az egész kisebb koromban történt, amikor olyan 8-9 éves voltam...egy kis koncentrálással fel tudtam emelni dolgokat csak az elmémmel...most 14 vagyok és már az mp3-amat is tudom lebegtetni...az az érdekes hogy tesómnak pl. mutattam volna meg és nem sikerült...volt amikor olyanok előtt megcsináltam akiket nem ismertem...azt hitték hogy trükk, és nem hittek nekem...aztán végül is h ne nézzenek bolondnak azt mondtam hogy mágnessel csináltam... azóta nem szólok senkinek erről mert még a végén kísérleteznének rajtam tudósok meg ilyenek...mit csináljak? elég zavaró mert amikor a szobámba vagyok akkor néha csak úgy pl megemelkedik egy dísz és lebeg..amikor belép valaki akkor meg leesik ..nem olyan magasra..max 10-15 cm... de akkor nem is koncentrálok rá... :S nem tudom hogy hisztek e nekem...máshoz nem akarok fordulni..talán itt akad egy ember aki talán tudja hogy hogy fogjam fel hogy ne legyen idegesítő...
2010. júl. 9. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy tényleg hülyeség,megpróbálok neked hinni.

én örülnék egy ilyen adottságnak,milyen jó lenne ha távirányító iderepülne hozzám.oh :)

örülj neki,és használd ki!

2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen de ha pont bejönne apád miközben repülne a távirányító és a távirányító puff...leesik a földre és széttörik? O.o...és nem is használhatom soxor mert olykor-olykor hányingerem van és szédülök.. és volt olyan amikor annyira sokat kísérleteztem ezen hogy hogyan kel használni hogy 18óra körül elaludtam és csak másnap 15-16kor keltem... a sok ígénybe vétel sok pihenéssel jár...attól meg hányingerem van és szédülök ami méginkább arra késztet hogy pihenjek... és ez meg egy rekurzív folyamat
2010. júl. 9. 14:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Szárnyaim nőttek, amiken jégeffekt van, és tudok Inventory-t nyitni ha hozzáérek a derekamhoz és koncentrálok... :O és a szemem sarkában ki van írva az FPS :O Mi van már?
2010. júl. 17. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt nem a humor jategóriába akartad irni ?
2010. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

annyire nem fogott meg a kérdés, hogy nevettem rajta, főleg az előző válaszodban, nem volt vicces, sőt.

amúgy én annak örülnék ha tudnék a gondolatokban olvasni, vagyis hallanám, hogy mit mond a másik, ha koncentrálók :D

ku rva fajin lenne :D

2010. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
@11:08 ...Ez nem szép tőled... és tőled sem uccsó válaszoló... -.- szar amikor rádjön a gircs és démonná válsz és elkezdesz kaszabolni...egereket...
2010. júl. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!