Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy fiuval és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy fiuval és nem történik semmi . Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Léccí válaszoljatok
2009. nov. 17. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem történik?
2009. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én sem értem! Mit szeretnél, hogy történjen?
2009. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom
2009. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Kézfogás,csók,ilyenekre gondoltál?

Mert nekem is volt ilyen téren problémám a barátommal.

Kézfogás:én viccesen megkérdeztem,hogy mehetünk-e kézenfogva?!Persze,rögtön kapott az alkalmon,és örült,hogy nem neki kellett megtennie az első lépést.

Csók:Mindig mondta,hogy én csókoljam meg őt,mert Ő nem mer(első csók előtt állt).Én meg egyszer egy beszélgetés közben szó szerint lesmároltam.Azóta csúcs a pasi,mindenben önállósította magát.:)


L/17

2009. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Impotens. Vagy lúzer. Hagyd a csudába.
2009. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor ti nem vagytok összejőve, attól hogy azt mondjátok, járunk, még nem jártok...
2009. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én pasimnak semmit nem kellett mondani, jött neki minden magától. Bár még azóta is állítja, hogy én csókoltam meg, és nem fordítva. Am szervezhetnétek közös programokat, sétát, vagy csak egy beszélgetést, elmentek egy presszóba meginni egy kólát, és jön minden magától. Te is megfoghatod a kezét, és adhatsz az arcára puszit, hátha felbátorodik..és ez még nem minősül nyomulásnak..meg különben is jártok vagy mifene. :D
2009. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd kiprópálok mindent :)
2009. nov. 18. 07:03
 9/9 anonim válasza:
Dehogy nem történt semmi. Most csapott bele a villám 8-adszor a tv toronyba.
2010. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!