Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden princess pékséges...

Minden princess pékséges eladó lány ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Újpest kp.-ban, Örsön, Moszkván és Nyugatiban van olykor, hogy betérek, vagy ilyen szerencsétlen vagyok, vagy mindegyik eladó ennyire ki van idegileg?

Mosolyogva megyek, mert gondolom, h fárasztó ez a meló meg minden és mondjuk pont le tudtak ülni egy percre, vagy dumálnak és úgy néznek rám mint egy utolsó gennyes sebre... Egy olyat se láttam, amelyik mosolyogva szolgált volna ki. :S


2010. jún. 19. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Az én tapasztalatom is ez. Felvételi követelmény:)
2010. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg így van, én a Blahán és a Deákon szoktam ilyet tapasztalni:))

Lehet, hogy nem követelmény a kedvesség, mint a Mekiben és a Lidl-ben, mert ott meg mindenkinek fülig ér a szája. :)

De gondolom videózzák őket és ha nem vigyorognak, mint a tejbetök, mehetnek a Princessbe:))

2010. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pesti, így nem tudom, viszont az biztos, hogy sok olyan hely van, ahol nem követelik meg a dolgozóktól a kedvességet. Ez a vezetőség hibája. Én dolgoztam Burger Kingben, és mindig mondták, hogy mosolyogni, mosolyogni, mosolyogni. Ha valaki bunkózott volna a vendégekkel, az elég hamar kint találta volna magát, a bejárat előtt. És szerintem ez így helyes, hiszen a dolgozó van a vendégért, és nem fordítva.
2010. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el!:)

Másnak is ennyire feltűnt!Én is tapasztaltam!

2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!