Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem magam szánalmasnak?

Miért érzem magam szánalmasnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szánalmasnak érzem magam,amiért nem csinálok semmit,csak itthon ülök,és úgy érzem hogy mindenki szebb,és jobb nálam:(Pont ezért nincs kedvem kimozdulni.Nincs túl sok önbizalmam se.Szeretnék csinálni egy csomó dolgot,eljárni szórakozni,barátokkal,de nincs hozzá erőm:(

L16


2010. jún. 16. 20:12
 1/10 anonim válasza:
Én is pont így vagyok ezzel..
2010. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem önértékelési problémátok van, lehet nem alakult ki pozitív önkép. de még lehet rajta változtatni.
2010. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

tegyél ellene.

tejóóóég

tudod mibajod,s itt sajnáltatod magad...ahelyett,hogy cselekednél

2010. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
nem értem hogy tudsz le senkiházizni valakit csak így te hülye barom ge ci állat! egyébként én is így vagyok vele!
2010. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
remélem a senkiházizó is lesz egyszer ilyen vagy még rosszabb helyzetben. inkább bátorítanád a kérdezőt!
2010. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van valami, amit nagyon szeretnél csinálni, de visszatart az a hited hogy más szebb és jobb nálad?
2010. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak,aki normálisan tudott válaszolni:)

Igen,vhogy úgy érzek,hogy vannak dolgok amiket nagyon szeretnék megcsinálni,vagy elkezdeni,de mivel nincs túl sok önbizalmam,és azt hiszem,hogy mindenki szebb,és jobb nálam,ez elveszi a kedvem,és el se kezdem.Sőt,csak itthon ülök,és szinte egész nap gépezem:(Olyan dolgokat szeretnék csinálni,amik eddig kimaradtak az életemből:pl.bulizás,szórakozás,barátokkal lenni,ismerkedni.Másik nagy vágyam,hogy táncolhassak.

2010. jún. 16. 20:54
 8/10 anonim válasza:
Nah,akkor most úgyis itt a nyár.. lehet alkotni :)
2010. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köbö ennyi, neki kell látni. Tudod, mint a gyerekfürdetés. Csak elkezdeni meg abbahagyni nehéz, de nagyon :)
2010. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglátod, ha még többet leszel otthon és figyelsz, úgymond kivülről figyeled a dolgokat, másokat és magadat, rájössz a lényegre. Nem te, hanem mások a szánalmasak. A sok öntelt, nagyképű, kiba*ott egoista tuskó.
2010. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!