Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álláslehetőségek Magyarországo...

Álláslehetőségek Magyarországon, nem magyar nyelvűeknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Párommal 2 éve ismerkedtem meg Angliában. Ő 7 éve él kint, én pedig mióta ismerem. Először látogattunk Magyarországra a napokban, és nagyon szerette szóval elhatároztunk, hogy ideköltöznénk. Én egy bankban dolgozom mint adminisztrátor, párom egy idősek otthonában egészségügyi asszisztens. A probléma nem nálam kezdődne hiszen magyar nyelv ismeretével nem annyira nehéz munkát találni itt, azonban barátnőm angolul, franciául és arab nyelven tud, magyarul nem. Angol állampolgár, iskoláit Marokkóban végezte gyógyszerészetin, francia nyelven. Kérném a szíves segítségüket, ha esetleg van valami állás amely felmerül mint opcióink egyike. Köszönjük!



2018. márc. 23. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelv nélkül max gyári betanított munkára lesz lehetősége. Arab a párod? Akkor nem javaslom, hogy Magyarországra költözzetek. Iszonyat milyen ellenségesek az arabokkal, pláne ha nem beszélik a nyelvet. Ha nem az, akkor is intenzív nyelvtanfolyammal kezdjen, hiszen még egy kiló kenyeret se fog tudni venni, a hivatali ügyintézésekről nem is beszelve
2018. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarnak sem egyszerű itthon munkát találni. Főleg nem olyant, amiből meg is tudnátok élni.
2018. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pita tolteleknek jo lesz. Még gyrosos standba sem tudod beallitani, a mi nyelvünket nehéz megtanulnia egy kulfoldinek, ez nem olyan mintha 0.1 nyelvtudassal kimesz mosogatni Fosdonba, itt egy gyári melos nem fogja tárt karokkal várni (főleg hogy a sajat nemzetet is kiutalja magamellol). Sajnos baromi nehez lesz neki, de drukkolok. :)
2018. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!