Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változzak vámpírrá?

Hogyan változzak vámpírrá?

Figyelt kérdés
Aki hülyeségnek tartja ne írjon!
2010. jún. 6. 15:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem öngyilkos akarok lenni! -.-
2010. jún. 6. 16:04
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A többiek azért írtak hülyeségeket, mert a való életben nincsenek vámpírok, tehát nem tudsz vámpírrá változni. Az Alkonyatban biztos beleszerettél Edwardba, de hidd el, ő csak egy színész, aki eljátszotta a szerepet.
2010. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Dehogy szerettem bele Edwardba!
2010. jún. 6. 16:09
 14/20 anonim ***** válasza:
de igen...:D
2010. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán bolond vagy :D
2010. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ??

Fiú vagy lány vagy?

2010. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne menj ki a napra, mert barna bőrű vámpír nincs!


Sőt, sajnos el kell, hogy mondjam, még ha nem hiszed, de vámpírok tényleg nincsenek. Nem csak szívatásból mondjuk.

2010. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretem Edward-ot!!! El se olvastam a könyveket és csak az Alkonyatot láttam félig, mert tönkrement a dvd. Am. meg fiú vagyok, és nem vagyok homokos.
2010. jún. 12. 13:26
 19/20 anonim válasza:
én akár hiszed akár nem félig vámpír félig vérfarkas vagyok...a lényeg hogy egy démon.1. van egy démoni nézésem úgy tudok nézni....2.egyszer bedühődtem és egy görögdinnyét a piszta kezemmel kettê vágtam 3.sokszor vagyok ideges ha valmi feldühít bemegyek az erdőbe állatihangon üvöltök mint gy farkas és morgok......4.sokszor hajt a vágy hogy belekostoljak más emberek nyakába...
2013. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
t én már 10 éves vagyok és 30 éve harapot meg az apukám mikor mellete aludtam. Nem jó főleg úgy, hogy egyfolytába Általánosba kell mennem mindig megjárom azt a 8évet minden évbe. minnél fiatalabb an leszel vampir annál rosszabb .Annyi a jó ,hogy szabad vagy de amikor már"vámpir,, vagy másra fogsz vágyni nem arra hogx az legyel hanem a Vér re. De ez az időszak nem örökre tart. Kb egy hónap ig ugy érzed verneklul nem tudsz élni. És egyébként nem vagyunk halhatatlanok mert ha nincs vér a szervezeted ben akkor meghalsz .A VÁMPIRNAK NINCS LELKE!! A CSALÁDOM MÁR NEM ÉRDEKEL AMIÓTA VÁMPÍR VAGYOK!! a tesom és az anyum halott!! Mert én szivtam ki a vérüket!! Tudom ha ember lennék ez fájjna a lelkemnek de most még sirni se tudok! Ne akarj az lenni én se akartam!
2015. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!