Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változzak közösségi...

Matekid kérdése:

Hogyan változzak közösségi emberré?

Figyelt kérdés
Egy csomó suttyó srác van akinél sokkal jobb lennék csak én nem tudok eléggé közösségi arc lenni, hogyan változtassak ezen? meguntam hogy a sok jó csaj rájuk bukik ahelyett hogy a normális emberekkel járnának szóval segitsetek
2011. júl. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy a jó csajok bukjanak rád jól kell kinézni...
2011. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13
2011. júl. 3. 16:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, ha nincs jó dumád és gáz vagy akkor semmit nem érsz el csak egy gáz hülyegyerek vagy akinek jók a cuccai
2011. júl. 3. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

13 évesen még lehet ez a menő..de szerintem ne rontsd el magad előre..

később már csak a plázak*rváknak kell az ilyen..aki komolyabb és normálisabb annak nem kell egy divatmajom :D

és a komolyabb és normálisabbon nem azt kell érteni, hogy csúnya, stréber ..:D

én pl nem vagyok egy ronda..szerintem..tűsarkúban járok bulizni..sminkelem magam..festem a hajam..de nem vagyok rib*nc és nem is akarok az lenni..és utálom az ilyen kis divatmajmokat:D

2011. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és várj még 2 évet ezekkel a dolgokkal..bár a fiúk még akkor is komolytalanok..de nem sok értelme van mert 13 évesen nem sok mindent tudsz kezdeni egy lánnyal és nem is kell neked még..:D
2011. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!