Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma patisszont pucoltam és...

Ma patisszont pucoltam és megjelent rajta Jézus. Hogyan tartósíthatnám a patisszonhéj darabot? (KÉP)

Figyelt kérdés

Meg szeretném őrizni a jelenést.


[link]



2017. aug. 12. 23:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
9 es xd
2017. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Kedves hollófernyiges,


én kattintottam. És a szendvicsemet az ölembe ejtettem a röhögéstől. Felpontoztalak.

2017. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 követ62 válasza:
45%

Kedves kérdező.

Ki az aki látta az eredetit? Csak azok akik akkor éltek.

Akkor mihez képest hasonlít?

Néhány fantáziadús festő ábrázolása alapján? Ök sem látták Jézust amikor a Földön járt.

Nem véletlenül tiltotta meg Isten az ábrázolást akár képi akár szobor formájában.

A patiszonon látható kép biztos lehetsz benne NEM JÉZUST ÁBRÁZOLJA. Úgyhogy nyugodtan dobd a kukába.

2017. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Vidiripi


Kérdező!


Te vagy az egyetlen élő ember aki tudja hogyan nézett ki Jézus. Mivel nincs rajtad kívül senki aki tudná.

Szóval nyugodtan kidobhatod mert nincs jelentősége!

2017. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Én egy elmeorvost keresnék fel a helyedben, de félő, hogy már késő.
2017. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Jézusom...
2017. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
38%

Mint az egyik kommentelő képe is mutatja, sosem tudhatjuk, hogy Jézus hogyan és mikor veszi fel velünk a kapcsolatot. Akár patisszonhéjon, akár egy kutya seggén jelenik meg, mindezekben egy közös van: a jelenés, a Szent útra hívás :)

Talán még zarándokhely is lehet a lakásból, ha kiveszem a fagyóból és Jézus szeme körül megjelenik 1-2 vízcsepp. :)

2017. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hopsz, véletlenül más felhasználóval írtam, a 17-es válaszoló én vagyok :D
2017. aug. 13. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!