Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma patisszont pucoltam és...

Ma patisszont pucoltam és megjelent rajta Jézus. Hogyan tartósíthatnám a patisszonhéj darabot? (KÉP)

Figyelt kérdés

Meg szeretném őrizni a jelenést.


[link]



2017. aug. 12. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem Jézus, hanem a postás Sanyi, így talán annyira nem is fontos tartósítani.
2017. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
72%
Dehogy! Ez a hentes Lajos! Vak vagy, vagy mi Kolompar? 😅
2017. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez Jézus Krisztus, akkor én Szent István vagyok.
2017. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Hat en nemtudom hogy kell tartositani de ez nagyon durva. Fotozd le sokszor mindenesetre!
2017. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Ez látszatra is inkább európai ember, rövid hajjal, sajnos éppen az orrát turkálja, vagy "gondolkodó pózban" könyököl.

Készíts egy jobb képet róla, úgy biztosra tudnánk menni.

2017. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
kiszárítani valahogy nem tudod? Mondjuk lehet, hogy elfonnyad, akkor lehet, hogy fagyasztani kéne, de lehet, hogy az se végleges, hanem csak egy átmeneti megoldás. Tényleg fényképezd le, szkenneld be, vagy fénymásold le, esetleg meg is mutathatod tanúknak, és aláírathatod, hogy tényleg volt egy ilyened. Tartósítani gőzöm nincs, hogy kell. Nem tom pl, hogyha valami ecetes lébe befőttesüvegbe beraknád, milyen hatása lenne. Vagy esetleg nem napon kiszárítani, hanem berakni két papírlap közé, és az elszívná belőle a nedvességet? Héjj, préseld le, csak arra vigyázz, hogy a könyv lapjai ne legyenek olyanok, valami nejlonzsacskót raknék a könyv meg a préselni kívánt cucc közé is, de még pl úgy, hogy könyv, baromi vastag izé ami felfogja a nedvességet, hogy ne ragadhasson egyáltalán a könyv - tényleg baromi vastag kell -vagy tégla; na tehát alulra könyv, akkor pl papírzsepis vagy kenyeres zacskó, papírzsepi vagy más papír -na várjunk ,lehet, hogy ebből egy darab elég, de nemtom, aztán utána oda a lepréselni kívánt cucc, aztán fordítva is ugyanez, és erre mehetnének rá a könyvek, a nehezékek. Talán a préselés jó módszer lenne, mert pl a lehullott faleveleknek is amit iskolai feladathoz csináltunk, azoknak is volt levük, és utána már mikor kész volt a préselés, akkor már nem volt, és akkor már fel is lehetett őket ragasztgatni. De patiszont még nem préseltem.
2017. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Betettem fagyasztóba, úgy néz ki ez lesz a megoldás.

Durva, szerintem nagyon hasonlít, meg akiknek megmutattam azok szerint is.


[link]

2017. aug. 13. 00:56
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára mint a jó öreg Bartos Cs. István. :D
2017. aug. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hollófernyiges ***** válasza:
92%

Az semmi (könnyen felháborodó vallásosak ne kattintsanak)

[link]

2017. aug. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le, az a legjobb tartósítás.
2017. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!